reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niskie Beta HCG

DoMarcela22

Początkująca w BB
Dołączył(a)
26 Sierpień 2020
Postów
16
Dziewczyny wiem, że ten temat był niejednokrotnie poruszany ale może jest ktoś w stanie mi doradzić co robić.
16 sierpnia nie dostałam planowanej @ ( cykl 28 dniowy) zrobiłam test ciązowy pokazał lekką drugą kreskę. Dwa dni poźniej 18 sierpnia zrobiłam beta hcg wynik 102, ucieszyłam się ale po tygodniu postanowiłam ponowić badanie i tutaj beta pokazała tylko 206 .. nie wiem czy to dobrze wróży ?
Mój lekarz jest na urlopie wizyta dopiero 9 września, a położna powiedziała, że nie ma sensu wcześniej bo od 6 tyg. dopiero bije serduszko. Dodam, ze licząc pierwszy dzień ostatniej miesiączki, wskazuje to na 5 tc.
 
reklama
reklama
Właśnie dzięki badaniom bety. Po 2 tygodniach z wyniku spadkowego w szpitalu, wzrosła mi 4krotnie. I z każdym dniem spadała po kilka punktów, aż w końcu pojawił się zarodek w jajowodzie, bo dlugo nie był widoczny.

Bardzo mi przykro. Też się tego obawiam, zwłaszcza ze krwawienie jest inne niż zwykle ale nie chce się nakręcać
 
Cześć dziewczyny. Odnowie temat. Po samoistnym poronieniu miałam czekać do kolejnej miesiączki ale zamiast niej zobaczyłam piękne dwie kreski. Różnią się tym od ostatniej ciazy ze te kreski są grube takie tluste a wcześniej były ledwo widoczne. Zrobiłam tsh bo choruje na niedoczynnosc tarczycy i wynosi 3,2 myślicie ze to zbyt wysoki wynik w początkach ciazy (Ok. 4 tydz.) ?
 

Załączniki

  • D8663FB9-9C05-4B27-81F3-E655D995861A.jpeg
    D8663FB9-9C05-4B27-81F3-E655D995861A.jpeg
    1,5 MB · Wyświetleń: 139
Cześć dziewczyny. Odnowie temat. Po samoistnym poronieniu miałam czekać do kolejnej miesiączki ale zamiast niej zobaczyłam piękne dwie kreski. Różnią się tym od ostatniej ciazy ze te kreski są grube takie tluste a wcześniej były ledwo widoczne. Zrobiłam tsh bo choruje na niedoczynnosc tarczycy i wynosi 3,2 myślicie ze to zbyt wysoki wynik w początkach ciazy (Ok. 4 tydz.) ?
Miałaś miesiączkę po poronieniu? W którym tyg poronilas?
Bo u mnie była podobna sytuacja, ale okazało się, że to ciąża pozamaciczna.
Co do tsh, u mnie ginekolog powiedzial, ze w pierwszym trymestrze najlepiej jak nie przekracza 1,5.
 
Miałaś miesiączkę po poronieniu? W którym tyg poronilas?
Bo u mnie była podobna sytuacja, ale okazało się, że to ciąża pozamaciczna.
Co do tsh, u mnie ginekolog powiedzial, ze w pierwszym trymestrze najlepiej jak nie przekracza 1,5.

Poroniłam samoistnie w 5 tyg. Kolejnej miesiączki już nie dostałam, zrobiłam dwa testy i wyszły pozytywne. Jak poroniłam to kontrolowałam spadanie bety wiec raczej pozamaciczną wykluczam
 
reklama
Do góry