reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niskie beta hcg

Dziewczyny szukam słów pocieszenia dla siostry, bo moje tłumaczenia nic nie dają. Jest w ciąży, skończyła właśnie 7 tydzień. Ostatnią betę robiła 31.01 - 1400. Do tego czasu przyrosty były idealne. Wczoraj coś ja podkusiło i znowu zrobiła betę - 15000. Wszystkie kalkulatory mówią o przyroście poniżej normy. Chociaż ja jej tłumacze, ze beta powyżej 6000 zwalnia. Wizytę serduszkową ma dopiero 15.02, ale już spisała ciąże na straty. Czy naprawdę ten przyrost jest taki zły?
Wg mnie nie ma sensu robić bety tak wysoko bo ona nic nie powie. Chyba ze sprawdza się czy spada bo ciąża się nie rozwija.
 
reklama
Ja na przełomie 7/8tc miałam betę ok 9tys. Zbadali mi w szpitalu jak trafiłam tam z krwawieniem. Ciaza zakończyła się szczęśliwie w 37t2d.
I dlatego lepiej bety nie robić. Bo potem tylko więcej stresu jest.
 
Dziś o 11:04
Witam
Moja beta od dwóch dni pozostaje na tym samym poziomie. Pierwsza 71,3 a za dwa dni 71,2. Czy ktoś miał doświadczenie z takim poziomem i jak to się zakończyło ?
 
@kostka123 To teraz koniecznie musisz dalej kontrolować betę... Niestety takie je poziomy mogą wskazywać na cp... Ja dokładnego postępowania nie znam, ale powinnaś być teraz pod stałą kontrolą ginekologa. Trzymaj się!
 
reklama
Do góry