reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niskie ciśnienie

Cytrynka2242

Początkująca w BB
Dołączył(a)
9 Luty 2021
Postów
26
Witajcie. Mam do was takie pytanie. Dzisiaj zaniepokoilo mnie moje ciśnienie. Normalnie to standardowo miałam 120/80 a teraz parę razy mierzyłam i mam od 101/69 do 108/73. Czy mam się o co martwić o maleństwo?
A drugie pytanie czy wam w 10 tygodniu ciąży zniknęły w większości nudności. Jestem już praktycznie w 11 tygodniu i czasami mam mdlosci ale bardzo lekkie a czytałam że powinnam nieć mocniejsze mdlosci a ich nie mam. Może za mozno panikuje bo to moja 3 ciąża poprzednie nie udane. Doradźcie mi coś dziewczyny.
Dzieki
 
reklama
Mi też dosyć mocno spadło ciśnienie w ciąży, potrafię mieć 106/60. Lekarz mówił że to normalne w ciąży że spada i takie ciśnienie nie zagraża ciąży. Niebezpieczne jest ciśnienie za wysokie. A jeśli chodzi o mdłości to ja od samego początku miałam ich bardzo mało, a całkowicie ustąpiły ok 13 tc
 
No to dobrze to mogę być spokojna. A z piersiami miałaś tak ze przez 3 dni miałaś twarde a jednego dnia stały się miekciejsze.
 
@Cytrynka2242 nie martw się :) Ciśnienie najcześciej się obniża w ciąży na początku, to normalne. Z objawami jest tak, że pojawiają się, znikają, raz są mocniejsze, raz słabsze. Ja z piersiami miałam dokładnie tak jak Ty, raz były mega obolałe i mocno powiększone, potem przez kilka dni miękkie i mniej bolesne. Mdłości miałam 24 na dobę, a potem kilka dni zaskakująco dobrych (też się tym za każdym razem martwiłam). Zresztą mogą Ci przejść na luzie około 11 tygodnia i to też ok :) Powodzenia :)
 
No to dobrze to mogę być spokojna. A z piersiami miałaś tak ze przez 3 dni miałaś twarde a jednego dnia stały się miekciejsze.
Na początku jak jeszcze nie widziałam że jestem w ciąży to miałam nabrzmiałe i tkliwe. A jak się dowiedziałam o ciąży to wszystko ustąpiło
 
reklama
Witajcie. Mam do was takie pytanie. Dzisiaj zaniepokoilo mnie moje ciśnienie. Normalnie to standardowo miałam 120/80 a teraz parę razy mierzyłam i mam od 101/69 do 108/73. Czy mam się o co martwić o maleństwo?
A drugie pytanie czy wam w 10 tygodniu ciąży zniknęły w większości nudności. Jestem już praktycznie w 11 tygodniu i czasami mam mdlosci ale bardzo lekkie a czytałam że powinnam nieć mocniejsze mdlosci a ich nie mam. Może za mozno panikuje bo to moja 3 ciąża poprzednie nie udane. Doradźcie mi coś dziewczyny.
Dzieki
Ja mam całe życie takie niskie ciśnienie, w ciąży nic się nie zmieniło ( No może teraz w 33 tc troszkę poszło do góry, ale nieznacznie). Ginekolog kazał mi od początku mierzyć rano i wieczorem, mówiąc, ze gorsze jest za wysokie ciśnienie niż za niskie
 
Do góry