reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

NiskieBetaHCG

Dołączył(a)
26 Styczeń 2023
Postów
4
Witam serdecznie. Jestem tu nowa i
Mam bardzo ważne pytanie które nie daje mi spokoju i powoduje że wpadam w ogromną panikę. W dniu 16.01.br. miałam transfer zarodka (5 dniowy). W dniu wczorajszym tj. 25.01 br. zrobiłam test betaHCG i otrzymałam wynik 10mlU/ml. Niby jestem w ciąży ale podobno to niski wynik i bardzo boje się czy to oznacza utratę ciąży😔Czy którakolwiek z was kobietki była w takiej sytuacji? Strasznie wariuje i nie mogę sobie z tym poradzić a dopiero jutro mam kolejne badanie Beta HCG😔
 
reklama
Witam serdecznie. Jestem tu nowa i
Mam bardzo ważne pytanie które nie daje mi spokoju i powoduje że wpadam w ogromną panikę. W dniu 16.01.br. miałam transfer zarodka (5 dniowy). W dniu wczorajszym tj. 25.01 br. zrobiłam test betaHCG i otrzymałam wynik 10mlU/ml. Niby jestem w ciąży ale podobno to niski wynik i bardzo boje się czy to oznacza utratę ciąży😔Czy którakolwiek z was kobietki była w takiej sytuacji? Strasznie wariuje i nie mogę sobie z tym poradzić a dopiero jutro mam kolejne badanie Beta HCG😔
Jeśli transfer był 16 stycznia, to 25 stycznia było 9 dni po transferze, nie 10.

No nie wygląda to bardzo optymistycznie, bardziej jak biochem ale bez zbadania przyrostu po 48h to na pewno nikt nie uzna, że już wszystko stracone, bo różne rzeczy się dzieją 🤷.

Zazwyczaj 9dpt to beta jest już dużo wyższa ale cuda się oczywiście zdarzają. I może być tak, że jutro wystrzeli.
 
Witam serdecznie. Jestem tu nowa i
Mam bardzo ważne pytanie które nie daje mi spokoju i powoduje że wpadam w ogromną panikę. W dniu 16.01.br. miałam transfer zarodka (5 dniowy). W dniu wczorajszym tj. 25.01 br. zrobiłam test betaHCG i otrzymałam wynik 10mlU/ml. Niby jestem w ciąży ale podobno to niski wynik i bardzo boje się czy to oznacza utratę ciąży😔Czy którakolwiek z was kobietki była w takiej sytuacji? Strasznie wariuje i nie mogę sobie z tym poradzić a dopiero jutro mam kolejne badanie Beta HCG😔
10 to granica więc albo jest ok albo będzie niższa jutro i to będzie oznaczało brak rozwoju zarodka. Trzymam kciuki i wierze że będzie powyżej.
 
Witam serdecznie. Jestem tu nowa i
Mam bardzo ważne pytanie które nie daje mi spokoju i powoduje że wpadam w ogromną panikę. W dniu 16.01.br. miałam transfer zarodka (5 dniowy). W dniu wczorajszym tj. 25.01 br. zrobiłam test betaHCG i otrzymałam wynik 10mlU/ml. Niby jestem w ciąży ale podobno to niski wynik i bardzo boje się czy to oznacza utratę ciąży😔Czy którakolwiek z was kobietki była w takiej sytuacji? Strasznie wariuje i nie mogę sobie z tym poradzić a dopiero jutro mam kolejne badanie Beta HCG😔
Hej, nie wiem czy dobrze robię, że piszę, bo czułam dokładnie to samo co ty. Ogromny stres, czytanie forum, dziewczyny nie pisały pocieszających komentarzy. W 10 dpt moja beta była na poziomie 14, w 12 dpt 47, potem niby przyrosty dobre, ale niepokojące. W około 7 tygodniu okazało się, ze to puste jajo. Nie umiałam w to uwierzyć, ze mnie to dotknęło. Poroniłam w domu po odstawieniu leków. Trzymam mocno za ciebie kciuki, bo zdarzały się dziewczyny z późną implantacją. Buziaki
 
Powtórz dzisiaj betę i będzie wszystko jasne :) Trzymam kciuki!!!
Właśnie jestem już po badaniu i czekam jak na stracenie bo szczerze mówiąc straciłam już nadzieję😔Wczoraj robiłam też test z moczu i wyszedł negatywny. Dziś jest 11 dot i czekam ale cudów się nie spodziewam😔
 
Właśnie dostałam wynik😔Niestety beta spadła do 3,8mlU/ml 😔Bardzo wam dziękuję za wsparcie. Mamy jeszcze jeden zarodek zamrożony ale powiem szczerze że straciłam już jakakolwiek nadzieję skoro świeży nie powiódł się😔
 
reklama
Właśnie dostałam wynik😔Niestety beta spadła do 3,8mlU/ml 😔Bardzo wam dziękuję za wsparcie. Mamy jeszcze jeden zarodek zamrożony ale powiem szczerze że straciłam już jakakolwiek nadzieję skoro świeży nie powiódł się😔
Przykro mi. Ale to zawsze okazja do dodatkowej diagnostyki.

U mnie ostatni zarodek (z dwóch) dał ciążę ;-). Także nie skreślaj go tak szybko :-).
 
Do góry