reklama

No to......R O D Z I M Y !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Temat na forum 'Dzieci urodzone w listopadzie 2008' rozpoczęty przez aneta23, 25 Wrzesień 2008.

1. aneta23

aneta23 Kwiecień'07, Listopad'08

Kochane.....zakładam osobny wątek gdzie bedziemy informowac sie wzajemnie jesli ktoras trafi do szpitala....
    Tutaj bedziemy mogly tez skladac sobie wzajemnie gratulacje......
    A watek porodowy zostawmy moze tylko na opisy tego wspanialego wydarzenia i komentarze z tym zwiazane...:-)

To ktora następna??? :-p

2. majeczka02

majeczka02 Moderator

Wiadomośc od Monik
    "Maja waży 2660 i leży w inkubatorze. Jest na oddziale wcześniaków. Musi by troszkę wspomagana w oddychaniu. Ja mialam toczoną krew i jestem okropnie pokuta od wenflonów. Macice udało się im uratowac"

3. reklama
  4. Hanus78

Hanus78 Zawierzyłam Św Dominikowi

Dziękujemy Majeczko za informacje. Pozdrów od nas Monik i życz wszystkiego co najlepsze!! Szybkiego powrotu oby Pań do domciu :))

5. Dorinka

Dorinka Wdrożona(y)

No i jest nastepna listopadowa mamusia. Majeczko zycz Monik i Majeczce szybkiego powrotu do sil i pogratuluj jej od nas!

6. filwinka

filwinka mama listopadowa 2008

majeczka02 wszystkiego najlepszego dla Monik, szybkiego powrotu do sił mamusi i szybkiego nabierania sił córeczce :-)

7. clue

clue Zadomowiona(y)

Majeczka, przyłączam się do gratulacji i życzeń zdrówka dla obydwu dzielnych Pań.

8. Carol_ka

Carol_ka Mama Filipa i Leny :)

Serdeczne gratulacje dla MOnik :-), cieszymy się że wszystko jest w porządku !!!!:tak:

9. aga111

aga111 Zadomowiona(y)

gratulacje dla Monik i wszystkiego najlepszego dla Maji:-):-):-)!!!

Ostatnia edycja: 8 Październik 2008
  10. reklama
  11. ewcia79

ewcia79 Mamma...

MONIK. duzo zdrowka dla Ciebie i wszystkiego najlepszego dla Malej!!!!:-)GRATULACJE!!!!

Az juz Wam zazdroszcze....:sorry2:

12. Dorinka

Dorinka Wdrożona(y)

Monik dolaczam sie do powyzszych gratulacji i zycze szybkiego powrotu do domku!

Poleć forum