reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nosidełka dla niemowlat

reklama
Witam:) Drogie kobitki, jakie polecacie nosidełka dla dzieci? Szukam czegoś łatwego w obsłudze, odciażajacego kręgosłup ( z szerokim pasem biodrowym) i do 18-20 kg. Mój maluch narazie ma 8kg ale szybko rosnie:) zależy mi też żeby można było nosić maluszka nie tylko przodem do piersi ale również przodem do świata :) wiem że to nie najlepsza pozycja na dłuższą metę, ale chociaż na chwilę, bo maluch wszystkim bardzo się już interesuje. Czy jestescie w stanie cos doradzic?
Osobiście używam tego od Luna Dream, jakość świetna, regulowane pasy, dziecko siedzi prawidłowo i wygodnie i ja chętnie polecam :)
 
Osobiście używam tego od Luna Dream, jakość świetna, regulowane pasy, dziecko siedzi prawidłowo i wygodnie i ja chętnie polecam :)
 
Witam:) Drogie kobitki, jakie polecacie nosidełka dla dzieci? Szukam czegoś łatwego w obsłudze, odciażajacego kręgosłup ( z szerokim pasem biodrowym) i do 18-20 kg. Mój maluch narazie ma 8kg ale szybko rosnie:) zależy mi też żeby można było nosić maluszka nie tylko przodem do piersi ale również przodem do świata :) wiem że to nie najlepsza pozycja na dłuższą metę, ale chociaż na chwilę, bo maluch wszystkim bardzo się już interesuje. Czy jestescie w stanie cos doradzic?
Ja Ci bardzo polecam nosidło od firmy Luna dream!
 
Dziwczyny, potrzebuje pomocy.. czy to nosidlo w ogóle sie nadaje?? Nie chce zrobic malej krzywdy, zazwyczaj noszona w chuscie a nosidło to prezent i pytanie czy możemy go używać 😊 z góry bardzo dziękuję za jakąkolwiek info!Zobacz załącznik 1300168Zobacz załącznik 1300169
Wiem, że to pytanie sprzed półtora roku, ale odpowiem w razie jakby ktoś inny trafił 😅
To nosidełko niestety się nie nadaje. Panel powinien być od kolanka do kolanka pod pupą dziecka, aby zapewnić odpowiednie podparcie i żeby dziecko miało dobrą pozycję, która nie będzie mu szkodziła. Dodatkowo nosidełka są rekomendowane dla dzieci, które już same potrafią samodzielnie siadać ze względu na szerokie ustawienie nóżek.
Jeżeli ktoś chce nosić wcześniej w nosidełko a nie chuscie, to najlepiej dobrać z doradcą, który skontroluje pozycję, bo w danym nosidełko różne dzieci mogą się różnie układać. Dla jednych uda się dobrać o będą miały dobrą pozycję, dla innych niee
 
Dziewczyny a ja wam polecę z pełną odpowiedzialnością nosidełko Chicco Comfy fit. Używamy od pierwszych dni synka. Bardzo pomocne przy kolkach. Służy nam do teraz. Materiał jest miękki i elastyczny. Nosidełko a'la chusta. Łatwo i szybko się zakłada. Łatwo je uprać. Co najważniejsze dziecko ma w nim prawidłową postawę wspierając właściwe ułożenie nóżek i kręgosłup w naturalny kształt litery C 🙂
 
Dziewczyny a ja wam polecę z pełną odpowiedzialnością nosidełko Chicco Comfy fit. Używamy od pierwszych dni synka. Bardzo pomocne przy kolkach. Służy nam do teraz. Materiał jest miękki i elastyczny. Nosidełko a'la chusta. Łatwo i szybko się zakłada. Łatwo je uprać. Co najważniejsze dziecko ma w nim prawidłową postawę wspierając właściwe ułożenie nóżek i kręgosłup w naturalny kształt litery C 🙂
Tez mam i jak córka była malutka to czesto używałam. A jak z noszeniem dziecka przodem do świata? Jest to odpowiednia pozycja? Bo corka juz prawie 9 miesiecy i chyba tylko tak by jej odpowiadało a nie chce jej krzywdy zrobic.
 
Tez mam i jak córka była malutka to czesto używałam. A jak z noszeniem dziecka przodem do świata? Jest to odpowiednia pozycja? Bo corka juz prawie 9 miesiecy i chyba tylko tak by jej odpowiadało a nie chce jej krzywdy zrobic.
W żadnym nosidełku ,ani chuście nie jest zalecane noszenie przodem. Zazwyczaj wrzucenie dziecka na plecy, żeby widziało wszystko dookoła znad Twojego ramienia poprawia sytuację
 
Tez mam i jak córka była malutka to czesto używałam. A jak z noszeniem dziecka przodem do świata? Jest to odpowiednia pozycja? Bo corka juz prawie 9 miesiecy i chyba tylko tak by jej odpowiadało a nie chce jej krzywdy zrobic.
U nas mały jest już tylko noszony przodem do świata bo innej opcji nie ma. Ma już rok😁 Poprostu krzyczy jak nie widzi co się dzieje. Także spokojnie polecam noszenie przodem do świata😁
 
reklama
W żadnym nosidełku ,ani chuście nie jest zalecane noszenie przodem. Zazwyczaj wrzucenie dziecka na plecy, żeby widziało wszystko dookoła znad Twojego ramienia poprawia sytuację
W domu by ulżyć plecom nosiłam córkę z takim pasem, czy to na biodrze przodem do siebie czy przed sobą oparta plecami o mnie. Ulga dla kręgosłupa wielka. Zaczęłam uzywac jak miała jakieś 8 czy 9 mies i już stabilne samodzielnie siedziała
Screenshot_2023-04-06-17-14-27-39_a038fdda0361bc57fee075193df50ddc.jpg
 
Do góry