reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nosidło

G

guest-1681834848

Gość
Witam , czy to nosidło będzie odpowiednie dla dziecka ? Mały ma 5 miesięcy i chciałabym zacząć go nosić , co prawda nie cały czas ale np. na te 15 minut żeby ogarnąć mieszkanie, a mały cały czas chce być na rękach i mi ciężko 🙄. Zależy mi na tym żeby kupić dobre nosidło a nie wisiadło... Dostałam od koleżanki dwa nosidła w których nosiła swoje dzieci i jak włożyłam w to swojego synka to zamarłam i się zastanawiałam jak ona w tym mogła nosić dzieci bo nawet nie miał rozstawionych nóżek tylko po prostu wisiał w tym ...
 

Załączniki

  • 14309319-574c-4fc6-9463-c21e9bc43c2c.jpg
    14309319-574c-4fc6-9463-c21e9bc43c2c.jpg
    43,4 KB · Wyświetleń: 480
reklama
Ja mmiałam podobne z kimderkraft, ale włożyłam w niego synka, jak usiadł, czyli trochę po 5 miesiącu. Wcześniej chusta.
Jak na chwilę to myślę, że ok, ale z noszeniem zaczekalabym aż dziecko usiądzie.
 
Ja mam baby tula free to grow i zaczęłam nosić dziecko jakoś pod koniec drugiego miesiąca. Byłam bardzo zadowolona. Dziecko niewózkowe, spacery mieliśmy z nosidełkiem, póki sam nie usiadł (miał wtedy 10 miesięcy). Jak zaczął siedzieć, to polubił wózek.
 
Ja mam baby tula free to grow i zaczęłam nosić dziecko jakoś pod koniec drugiego miesiąca. Byłam bardzo zadowolona. Dziecko niewózkowe, spacery mieliśmy z nosidełkiem, póki sam nie usiadł (miał wtedy 10 miesięcy). Jak zaczął siedzieć, to polubił wózek.
Hej, właśnie się nad nim zastanawiam bo mój syn ma 2,5 miesiąca ale nie trzyma główki jeszcze a tez niewozkowy. Nosidlo jest stabilne w okolicach głowy i karku?
 
Hej, właśnie się nad nim zastanawiam bo mój syn ma 2,5 miesiąca ale nie trzyma główki jeszcze a tez niewozkowy. Nosidlo jest stabilne w okolicach głowy i karku?
Jest dosyć stabilne, ale ja miałam duże dziecko (97 centyl). Zaczęliśmy korzystać zanim synek stabilnie trzymał główkę, nie miał żadnych problemów.
 
Dziecka, które jeszcze nie siedzi nie powinno się nosić w żadnym nosidle, nawet najbardziej ergonomicznym.

Jeśli maluch jeszcze nie siedzi, to pozostaje tylko chusta.
 
reklama
Do góry