reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Noworodek nie chce jeść tylko śpi

Czy jest tu jakas aktywna mama?[emoji5] urodzilam synka w 36tc. Przeszedl zoltaczke zaczal przybierac na wadze, bili spadlo calkiem niezle, aczkolwiek maly w dzien sam domaga sie jedzenia, zjada 90ml do 120ml w dzien, ale w nocy nie budzi sie na jedzenie. Pytanie: czy budzic go sama czy dac mu spac.? Obecnie ma 3 tygodnie zaraz bedzie miesiac.
Hej, u mnie podobna historia. Córkę urodziłam w 36+5, po porodzie ciężka żółtaczka. Przez pierwszy miesiąc przesypiała 6-8h w nocy. Od 2 miesiąca około 10h ;) regularnie sprawdzaliśmy jej wagę i bardzo dobrze przybierała więc ja nie budziłam małej. Córa skończyła w tym tygodniu 4 lata.
 
reklama
Do końca okresu noworodkowego budzilabym. A jesli beda wskazania to i dluzej.
Nie chodzi o samą wagę ale też spadek glukozy który może być niebezpieczny u takiego maluszka.
 
Do góry