reklama

Nowy dział i kilka zasad na powitanie :)

Temat na forum 'Rodzinne porady' rozpoczęty przez kasia-matiy, 28 Październik 2013.

 1. kasia-matiy

  kasia-matiy Fanka BB :)

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Witam.

  Od dzisiaj działa nowy dział na BB. Mam nadzieję, że zostanie przez Was dobrze przyjęty :-). Ze swojej strony dołożę wszelkich starań, aby "Porady" działały sprawnie, zgodnie z zasadami dobrego tonu.


  Po pierwsze, jestem tutaj dla Was, drodzy forumowicze. Ktokolwiek ma jakiś kłopot, szuka porady, wsparcia dobrym słowem czy po prostu nie ma z kim porozmawiać, może zwrócić się do mnie za pośrednictwem działu.


  Osoby, które chcą pozostać anonimowe zapraszam na PW. Jeżeli ktoś wyrazi taką chęć, będę publikować te listy pod swoim nickiem, tak aby szersze grono mogło się wypowiedzieć.


  Od czasu do czasu postaram się także dodać jakiś temat i zaproszę Was do wspólnej dyskusji ;-).  Ponieważ w ramach tego działu może wypowiedzieć się każdy, jak i każdy może udzielać porady według własnych możliwości, bardzo Was proszę o trzymanie się kilku prostych zasad, a będzie nam tu ciepło i przytulnie :-)

  1. Oczywiście nie używamy brzydkich wyrazów, powszechnie uznanych za obraźliwe.
  2. Staramy się powstrzymać od oceniania w sposób subiektywny, poprzez pryzmat własnych uprzedzeń. Starajmy się pomóc, a nie upokorzyć.
  3. Nie obrażamy się nawzajem.
  4. Zanim dodamy nowego posta sprawdzamy, czy podobny temat nie został już poruszony. Dzięki temu unikniemy niepotrzebnego bałaganu.
  5. Staramy się wyrażać w miarę spójnie i zrozumiale, tak by uniknąć niedomówień.

  Wszelkie wypowiedzi, które uznam za niezgodne z trzema pierwszymi zasadami, będą rzecz jasna usuwane!


  Na zakończenie dodam, że dział został utworzony na okres próbny. Tylko od Was zależy, czy będzie funkcjonował dalej ;-) Mam nadzieję, że tak. Pozdrawiam.  kasia-matiy
   
 2. reklama

Poleć forum