reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowy Sącz i okolice

coś tu cicho ostatnio, widzę swój post jako ostatni :)) ale to pewnie ja tylko mam jeszcze tyleeee czasu na siedzenie na bb, wy macie już swoje maluchy a ja ciągle czekam. Powinam się cieszyć że jeszcze mogę odpocząć bo pewnie później będzie gorzej z organizacją czasu, a na pewno na początku :))
 
reklama
Witam i ja :)

Nie zaglądam ostatnio, bo mam problemy z internetem
a po za tym zajęta trochę jestem - zlecenie goni zlecenie , spędzam czas z Młodym na świeżym powietrzy póki jest tak ładnie i ciepło.

Zuza chyba ma męża w domu więc pewnie dlatego jej nie ma , a co z resztą gdzie się podziewa hmm ??

Pozdrawiam i zmykam na kawę :-)
 
Witam!!!
Mowia ze przed i po burzy zawsze cisza, wiec jak zagladne ktoregos dnia to tutaj bedzie znow wielki ruch.
Niunians- mala ciagle mi choruje , niby jest juz lepiej ale jednak zostal kaszel i sie ciagnie, i jest troche nieprzyjemny. W poniedzialek mam nastepna wizyte to zobaczymy co mi powiedza,
napewno jej niezaszczepia....:no::-:)-(
Widze ze Ty ciagle nie rodzisz- tutaj to juz dawno wzieliby cie na wywolanie, nie lubia czekac tak dlugo. Ja sama rodzilam w 39 tyg. bo lekarz stwierdzil( podobnie jak u Ciebie), ze szyjka ktora sie powinna otwierac to sie zamyka:-D, bo po zdjeciu szwa byla otwarta na 2 cm. Oni mysleli , ze urodze zartaz w 36 a tutaj okazalo sie ze moglabym z brzuszkiem jak ty do41 tyg. No i stwierdzili ze dziecko w tym wieku jest calkowicie zdrowe i mozna rodzic....I w sumie nie jest to wywolanie zle ja rodzilam tylko 1 godzinke a po podaniu pierwszych srodkow wywolujacych minelo tylko 3 godzinki.
Niesamowite, mialam epidural, wiec nawet nie czulam kiedy sie wszystko zaczelo. Szkoda, ze Twoj maz nie moze z Toba rodzic to jest jednak piekna sprawa, mi on bardzo pomogl:tak::tak:, i obcia pepowine co i dla niego zostanie w pamieci na cale zycie..:-)
Pozdrawiam Was wszystkie dziewczyny...
Postaram sie jeszcze dzisiaj zagladnac- u nas indyk wiec musze cos przygotowac.

 
Witam!!!
Mowia ze przed i po burzy zawsze cisza, wiec jak zagladne ktoregos dnia to tutaj bedzie znow wielki ruch.
Niunians- mala ciagle mi choruje , niby jest juz lepiej ale jednak zostal kaszel i sie ciagnie, i jest troche nieprzyjemny. W poniedzialek mam nastepna wizyte to zobaczymy co mi powiedza,
napewno jej niezaszczepia....:no::-:)-(
Widze ze Ty ciagle nie rodzisz- tutaj to juz dawno wzieliby cie na wywolanie, nie lubia czekac tak dlugo. Ja sama rodzilam w 39 tyg. bo lekarz stwierdzil( podobnie jak u Ciebie), ze szyjka ktora sie powinna otwierac to sie zamyka:-D, bo po zdjeciu szwa byla otwarta na 2 cm. Oni mysleli , ze urodze zartaz w 36 a tutaj okazalo sie ze moglabym z brzuszkiem jak ty do41 tyg. No i stwierdzili ze dziecko w tym wieku jest calkowicie zdrowe i mozna rodzic....I w sumie nie jest to wywolanie zle ja rodzilam tylko 1 godzinke a po podaniu pierwszych srodkow wywolujacych minelo tylko 3 godzinki.
Niesamowite, mialam epidural, wiec nawet nie czulam kiedy sie wszystko zaczelo. Szkoda, ze Twoj maz nie moze z Toba rodzic to jest jednak piekna sprawa, mi on bardzo pomogl:tak::tak:, i obcia pepowine co i dla niego zostanie w pamieci na cale zycie..:-)
Pozdrawiam Was wszystkie dziewczyny...
Postaram sie jeszcze dzisiaj zagladnac- u nas indyk wiec musze cos przygotowac.
u was dzisiaj święto przecież :))
ciekawe co tej twojej małej jest że aż tak długi okres kaszle.
co do porodu to tylko pozazdrościć, bo bardzo szybki :)) jutro mam wizytę u gin i zobaczymy co powie. Niecierpliwie się bardzo bo okaże się wtedy czy mam być przyjęta na oddział wcześniej. Nie chce tego bo jeśli nie ma odwiedzin to będę tesknić za ludźmi i wole w domu czekać aż do dnia wywołania. Chciaż z tego co wiem to po 41 tc pacjentki powinny być hospitalizowane. Ale zobaczymy... zaraz zmykam na kolacje z mężem... muszę sobie podjeść teraz póki mogę bo później już będą ograniczenia :))
 
u was dzisiaj święto przecież :))
ciekawe co tej twojej małej jest że aż tak długi okres kaszle.
co do porodu to tylko pozazdrościć, bo bardzo szybki :)) jutro mam wizytę u gin i zobaczymy co powie. Niecierpliwie się bardzo bo okaże się wtedy czy mam być przyjęta na oddział wcześniej. Nie chce tego bo jeśli nie ma odwiedzin to będę tesknić za ludźmi i wole w domu czekać aż do dnia wywołania. Chciaż z tego co wiem to po 41 tc pacjentki powinny być hospitalizowane. Ale zobaczymy... zaraz zmykam na kolacje z mężem... muszę sobie podjeść teraz póki mogę bo później już będą ograniczenia :))

A wiec zycze zeby bylo tak jak chcesz.
No tak moj porod byl szybki ale to juz 3 a mowia ze im wiecej rodzisz tym latwiej to przychodzi.( chociaz ja to chyba taka jestem, bo poprzednie tez latwe byly:tak::tak:).
Co z ta moja mala , sama nie mam pojecia- tamta zime ani raz mi nie chorowala a teraz sie zaczyna....ale moze jakos przetrwamy do wiosny.
U nas Idyk, wiec niedlugo siadamy do stolu...lubie to swieto, indyk sie smazy.
Zycze mile nocki:))))))))
 
cześć mamuśki nadal w dwupaku :))
po wizycie ostatniej u gina :))
rozwarcie takie jak jest już od miesiąca, ilość wód w normie, łóżyzko bez zwapnień. Więc raczej dzidzi się nie pcha na świat. Podobno duże, bo pomiary wyprzedzają wiek ciąży :))
w poniedziałek mam się stawić o szpitala, bo jak to powiedział mój gin, będę 8 dni po terminie i nie mogę sobie już wtedy siedzieć w domku i tak wszedzie łazić :)) muszą zrobić ktg i amniopunkcję.
Nie ma porodów rodzinnych bo to decyzja funduszu zdrowia. Tak więc najgorsze że nie ma odwiedzin. Mój gin będzie miał dyżur dopiero 5 grudnia ale na szczęście we wtorek będzie u mnie jego ojciec który też jest ginem :))
teraz będę się denerwować do poniedziałku :))
miłego wieczorku :))
 
reklama
Do góry