reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

O i dla maluszka ( żywienie, rozwój, akcesoria)

Mnie cena nie przeraża, bo jeszcze przed porodem się nastawiłam, że kupuję gondolę średniej jakości i ceny,a spacerówkę bardziej wypasioną. Gondolę mamy Deltim Fokus i chyba w ogóle nie będziemy korzystac z dołączonej do niej spacerówki, tylko jeszcze pojeździmy w gondoli do końca marca, a w kwietniu kupimy PP.
 
reklama
Ja też daję Adasiowi mięso codziennie, a żółtko wprowadziłam dopiero w tym tygodniu. Generalnie będę chciała podawać mu żółtko 2 razy w tygodniu, a przez resztę dni mięso.
 
moja je miseko tez prawie codziennie a wedlinek narazie nie daje ale tak pytalam, daje tak na zabek do sprobowania
a danonki dalam i jest oki
 
Ja daję mięsko prawie codziennie...bardzo rzadko dostanie jakieś warzywka...a żóltka wcale ze względu na skazę....
 
My kupując dwufunkcyjny wózek (gondola+ spacerówka) byliśmy przekonani, ze nam wystarczy. I szybko się okazało, że jednak nie wystarczy. Jest poprostu za cięzki i za wielki. Mimo, ze mamy kombi to i tak się czasem zapakować nie możemy. I nie muszę chyba wspominać, że samo wkładanie i wyjmowanie tego wozu z/do bagażnika to nielada wyzwanie. I teraz jestem tego zdania co Agatka, że specerówka ma być bardziej wypasiona czyt. wygodna dla dziecka, funkcjonalna i lekka. Wcale by mie przeszkadzało gdyby kosztowala jakieś 300 zł ale niestety wózki które mi się podobają kosztują więcej.
 
Paula widzę że mamy podobny gust i interesują nas podobne wózki :) Ja jestem na 90% zdecydowana na tego HAUCKA SHOPPERA 6,ale przyuważyłam takie oto kolorki i będę polować na któryś z tych dwóch:

shopper6bees2pa.jpg
shopper6melon7hr.jpg


tylko kurka wodna te wzory są o stówe droższe od tych normalnych :mad: Ale poza kolorem tapicerki niczym się nie różnią. Oglądałam te wózki już na żywo i nie mam zastrzeżeń. Są bardzo podobne do innych wózków w tym przedziale cenowym,ale ja mam jakoś większe zaufanie do niemieckiej jakości wózków....A czy słusznie myślę,wyjdzie w praniu ;D
Wracając do ceny to na allegro można teraz kupić je za ok.260-270 zł + przesyłka. A w normalnym sklepie chodzą po ok.320-350 zeta. Tylko te kubusiowe są droższe. Swego czasu były też na allegro ale ostatnio jakoś ich nie widziałam.. :(
 
Ja Danonkow nie mam zamiaru w ogole dawac, maja opinie bardzo uczulajacych i jesli juz, to powinno sie je podawac dzieciom od 3 roku zycia, w zastepstwie tak jak Agatka bede podawac jogurt naturalny z owocami lub twarozek.

Obiadki tez staram sie sama gotowac, czesc warzyw mam ze wsi a reszte kupuje mrozonki (aczkolwiek nie zawsze) i super, ze Paula zamiescila troche przepisow, bo brakowalo mi koncepcji na urozmaicenie diety mojego szkraba.

 
Co do mięska Szymek je praktycznie codziennie, żółtko 2-3 razy w tygodniu.
Jogurt naturalny mu nie smakował, ale zmieszany z owockami został spałaszowany ze smakiem.
 
Tilli właśnie bardzo mi się podobają te Haucki, wyglądają na solidne, a na tym mi najbardziej zależy i by łatwo się prowadził, nie był za ciężki, cena też jest zachęcająca, a kolorki do wyboru.
Ja wolę opcję 3 kolorów połączonych, podoba mi się właśnie ten stalowo- żółto-czarny, ale zobaczę w sklepie, może trafię na jeszcze ładniejszy kolor. Mam nadzieję, że będzie jakiś wybór, albo możliwość sprowadzenia danego koloru.

Rita mam takie samo zdanie o gondoli- jest ciężka i wielka i od samego początku wiedziałam, że będę kupować dwa wózki, ale zależało mi by gondola była solidna i wygodna(ma posłużyć jeszcze drugiemu dziecku) i jestem zadowolona, ale Szymek coraz cięższy to i wózeczek przydałby się wygodniejszy, stąd w planie kupno spacerówki.

Zgadzam się, że spacerówka powinna być bardziej "wypasiona" niż gondola bo może posłużyć dłużej, ale w sensie wygody prowadzenia i wygody jeżdżenia dla malucha i wydaje mi się że nie musi kosztować od 1000-2000 tysięcy by spełniać te kryteria. To miałam na myśli pisząc poprzedni post. ;D Ale rozumiem co znaczy coś sobie upatrzyć ;)
 
reklama
Witam. Mam taki oto problem, moje dziecko umie zasnąć tylko przy piersi. Nawet na rękach uśpić się nie da. Kiedy próbowałam ją zostawić razem z mężem sam na sam, płakała w niebogłosy i usneła dopiero ze zmęczenia. Nie potrafię jej tak katować. Może ktoś ma lepszy pomysł? Proszę o rady!
 
Do góry