reklama

O i dla maluszka ( żywienie, rozwój, akcesoria)

Temat na forum 'Dzieci urodzone w czerwcu 2005' rozpoczęty przez Wailett, 23 Listopad 2004.

1. Wailett

Wailett Gość

Czesc jeszcze nie znam plci dzidziusia.Dla chlopca zawsze marzylam o imieniu FILIP. Podoba mi sie rowniez Igor,Nikodem,wiec dla chlopca nie bedzie problemu,ale dla dziewczynki nie mam pojecia.Moze podsuniecie jakis pomysl na ladne imie dla dziewczynki jakby co.Pozdrawiam i czekam na propozycje od was.Pa

2. asiam

asiam Gość

Też chciałam Filipa,ale urodziłam córkę i jest Kornelia(Nela).A teraz jestem w szóstym miesiącu i może będzie Filip.Podoba mi się też Mikołaj.

3. reklama
  4. Wailett

Wailett Gość

Dzieki asiam za odpowiedz trzymam kciuki za Filipka moze tym razem bedzie:).U mnie jest jeden problem z tym Filipkiem ,bo mezowi sie to imie nie podoba ,a ja zawsze chcialam Filipka .A staralismy sie troszke o niego(dzidziusia),ale wiem powiem mezowi ze jak bedzie dziewczynka to on wybierze hehe ,bo nie mam pojecia jakie imie dla dziewczynki:).A ja zostane przy Filipku:).Pozdrawiam i czekam na dalsze propozycje.

5. wiolinka

wiolinka Mama VI.2005, III.2007

a my z mezem stwierdzilismy, ze najbardziej podoba nam sie po prostu Agnieszka :) . mi wprawdzie bardzo podoba sie Weronika, ale jak to zwykle bywa, trzeba isc na kompromis. na pewno sobie poradzisz! slyszalam, ze jak sie ma kilka imion do wyboru, to po urodzeniu zaraz wiadomo, ktore najbardziej pasuje, wiec sie nie przejmuj

6. Wailett

Wailett Gość

Dzieki asiam za odpowiedz trzymam kciuki za Filipka moze tym razem bedzie:).U mnie jest jeden problem z tym Filipkiem ,bo mezowi sie to imie nie podoba ,a ja zawsze chcialam Filipka .A staralismy sie troszke o niego(dzidziusia),ale wiem powiem mezowi ze jak bedzie dziewczynka to on wybierze hehe ,bo nie mam pojecia jakie imie dla dziewczynki:).A ja zostane przy Filipku:).Pozdrawiam i czekam na dalsze propozycje.

7. asiam

asiam Gość

Myśmy się też tak dogadali,że jak dziewczynka to on ma decydujący głos,a jak chłopiec to ja.Więc Kornelie wybierał mąż.Ale teraz to ja rządze.

8. Wailett

Wailett Gość

asiam A jak bedzie znow dziewczynka to co?Kto zadecyduje?hehePozdrawiam serdecznie i do uslyszenia bo juz mowie doranoc tobie i dzidziusiowi .Slodkich snow papatki

9. gumecka

gumecka Gość

:D Ja juz wybralam dla synka i coreczki. Wszyscy mowia ze wygladam na to ze urodze synka, moj maz juz dawno wybral imie dla synka -Kacperek a ja mam dylemat bo dla coreczki podobaja mi sie dwa Alicja i Jagoda, tylko ostatnio duzo tych malych Alicji wiec chyba zdecyduje sie na Jagode. :)

10. reklama
  11. cytryna333

cytryna333 Gość

hihi, ale zbieg okolicznosci. Ja tez lubie imiona Filip i Igor. Widac juz u was brzuszek?

12. gazelaczek

gazelaczek *** Wariatka tańczy ***

Wow - ja tez sie waham miedzy Alicją i Jagodą, hi hi
    Pomyslalam tylko, że Alicja ma więcej ladnych zdrobnien - Ala, Aluś, Alutek [moje ulubione:)], Alunia, Aliś, Alice... Aco do Jagody - jakos nic ladnego i krótkiego mi nie przychodzi do glowy. Jagus?
    Naprawde Alicja to teraz popularne imie? Wlasciwie nie chcialabym, zeby potem w szkole co druga dziewczynak byla Alicja. Ale jeszcze nie znam plci i moze bedzie chlopiec :wink:

Poleć forum