reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Obawiam się, że mogę być w ciąży

Dołączył(a)
21 Kwiecień 2023
Postów
1
Witam,
Bardzo obawiam się, że mogę być w ciąży. 14.04 odbyłam swój pierwszy stosunek. Było to to prawdopodobnie w dzień mojej owulacji. Ja nie stosuję antykoncepcji hormonalnej. Stosunek był w zabezpieczeniu ( prezerwatywa nie zsunęła się ani nie pękła) i trwał około 2-4 minuty. Partner wyszedł ze mnie i po około 2 minutach doszedł na mój brzuch, co od razu wytarłam. Doszedł bardzo mało- parę kropel- jego sperma była wodnista i prawie przeźroczysta. Jednak zanim założył prezerwatywę to na ok. 15 sekund przyłożył członka do mojej łechtaczki. 2 godziny po stosunku przyjęłam tabletkę ellaone, a 5 godzin po stosunku tabletkę escapelle- byłam bardzo spanikowana i nie wiedziałam, która jest odpowiednia i z desperacji po przeczytaniu, że nie działają one po owulacji przyjęłam dwie.
Proszę o odpowiedź jakie są realne szanse, że jestem w ciąży. Bardzo ale to bardzo się boję i mam silne myśli samobójcze. Chłopak miał nawet we mnie nie wchodzić ale nalegał, ja pozwoliłam mu dopiero po tym jak założył prezerwatywę. Nie robiłam jeszcze testu ciążowego, ale boję się, że gdy go zrobię 10 dni po stosunku to wyjdzie pozytywny ze względu na hormony w tabletkach po- czy jest to możliwa sytuacja? Boje się też, że przez tabletki opóźni mi się okres i nie wiem czy wytrzymam to psychicznie.
Poza tym czytam o objawach implantacji, zapłodnienia i wczesnej ciąży i nie mam pojęcia czy pojawiają się one u mnie czy sobie to wyobrażam. Mam od kilku dni mocną zgagę, jednak jest to coś z czym cały czas się zmagam więc nie wiem co to może oznaczać.
Proszę bardzo o szczere i łagodne odpowiedzi, naprawdę się martwię i rozumiem, że pewnie nie powinnam się w ogóle godzić na stosunek, jednak mój stan psychiczny jest w tym momencie w stanie krytycznym i potrzebuję choć w przybliżeniu poznać swoje szanse na ciążę.
Dziękuję i przepraszam za kłopot
 
reklama
Bardzo marne szanse.

* Jesteś teraz 6-7 dni po, także w tym czasie dopiero zachodzi do ewentualnego zagnieżdżenia i niemozliwe, aby mieć objawy ciąży :)
 
Bardzo krótko : szanse są zerowe .
Serio.
Śpij spokojnie, wycisz się , nie napędzaj się i nie doszukuj na siłę objawów.
Ze względu na stres który teraz przechodzisz, następny okres "może" ci się opóźnić- tak od razu nadmienię 😉.
 
Ryzyko jest zerowe, a tabletki wzięłaś niepotrzebnie. Zafundowałaś sobie na własne życzenie taki koktajl hormonalny, że teraz kilka miesięcy możesz mieć rozjechane cykle.
Co za lekarz wypisał Ci i escapelle i ellaone?
 
Witam,
Bardzo obawiam się, że mogę być w ciąży. 14.04 odbyłam swój pierwszy stosunek. Było to to prawdopodobnie w dzień mojej owulacji. Ja nie stosuję antykoncepcji hormonalnej. Stosunek był w zabezpieczeniu ( prezerwatywa nie zsunęła się ani nie pękła) i trwał około 2-4 minuty. Partner wyszedł ze mnie i po około 2 minutach doszedł na mój brzuch, co od razu wytarłam. Doszedł bardzo mało- parę kropel- jego sperma była wodnista i prawie przeźroczysta. Jednak zanim założył prezerwatywę to na ok. 15 sekund przyłożył członka do mojej łechtaczki. 2 godziny po stosunku przyjęłam tabletkę ellaone, a 5 godzin po stosunku tabletkę escapelle- byłam bardzo spanikowana i nie wiedziałam, która jest odpowiednia i z desperacji po przeczytaniu, że nie działają one po owulacji przyjęłam dwie.
Proszę o odpowiedź jakie są realne szanse, że jestem w ciąży. Bardzo ale to bardzo się boję i mam silne myśli samobójcze. Chłopak miał nawet we mnie nie wchodzić ale nalegał, ja pozwoliłam mu dopiero po tym jak założył prezerwatywę. Nie robiłam jeszcze testu ciążowego, ale boję się, że gdy go zrobię 10 dni po stosunku to wyjdzie pozytywny ze względu na hormony w tabletkach po- czy jest to możliwa sytuacja? Boje się też, że przez tabletki opóźni mi się okres i nie wiem czy wytrzymam to psychicznie.
Poza tym czytam o objawach implantacji, zapłodnienia i wczesnej ciąży i nie mam pojęcia czy pojawiają się one u mnie czy sobie to wyobrażam. Mam od kilku dni mocną zgagę, jednak jest to coś z czym cały czas się zmagam więc nie wiem co to może oznaczać.
Proszę bardzo o szczere i łagodne odpowiedzi, naprawdę się martwię i rozumiem, że pewnie nie powinnam się w ogóle godzić na stosunek, jednak mój stan psychiczny jest w tym momencie w stanie krytycznym i potrzebuję choć w przybliżeniu poznać swoje szanse na ciążę.
Dziękuję i przepraszam za kłopot
Nie no to jest nie możliwe, że taki post czytam .. Ile masz lat dziewczyno, czy może dziewczynko? Skąd masz te tabletki ? Jak nie wiesz za co i jak się zabierać, tak samo Twój chłopak to lepiej do usiądźcie do szkolnych lektur, to Wam na lepsze wyjdzie na pewno ... Po co Ci to było ?

Jednak myślę, że możesz być trollllllem, dawno nie było 🤣🤣😁😁😁😁
 
Brak mozliwosci ciazy. Niepotrzebnie wzielas dwie bomby hormonalne. Tylko prosze, nie pisz za tydzien posta, ze okres ci sie spoznia. Teraz niewiadomo nawet, kiedy przyjdzie po tylu lekach, a w ciazy na pewno nie jestes.
Jesli masz jakiekolwiek watpliwosci to poczytaj troche o tym, jak zachodzi sie w ciaze, co sie dzieje, jak dziala twoj organizm. Moze jeszcze nie jestes gotowa na seks.
 
reklama
Do góry