reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Obawiam się że mogę być w ciąży

Dołączył(a)
8 Sierpień 2021
Postów
3
Witam wszystkich! Mam pytanie. Jestem dosyć młoda osobą, mam 21 lat i nie chciałabym mieć jeszcze dzidziusia.
Zaczęłam przyjmować tabletki antykoncepcyjne miesiąc temu i nie doświadczyłam żadnych skutków ubocznych, może troszkę gorzej czułam się przez pierwszy tydzień. Tydzień temu rozpoczęłam nowe opakowanie tabletek ale bardzo źle się czuje. Cały czas odczuwam mdłości jednak są to mdłości bez wymiotów. Odczuwam je przez cały dzień i noc.
w pierwszy dzień okresu podczas przerwy siedmiodniowej odbylam stosunek z partnerem, on dodatkowo się zabezpieczył prezerwatywa i do wytrysku nie doszło wewnątrz. Bardzo się martwię ze mogę być w ciąży. Nie mam innych objawów oprócz dużych mdłości. Proszę o poradę !
 
reklama
Na 99,9% nie jesteś w ciąży ale nikt tutaj Ci tego na 100% nie potwierdzi. Musisz cierpliwie czekać do dnia spodziewanej miesiączki i zrobić test albo po prostu okres się zacznie. Na objawy ciążowe za wcześnie więc nic sobie nie wkręcaj, takie rzeczy chwilę po stosunku to tylko w filmach.
 
Witam wszystkich! Mam pytanie. Jestem dosyć młoda osobą, mam 21 lat i nie chciałabym mieć jeszcze dzidziusia.
Zaczęłam przyjmować tabletki antykoncepcyjne miesiąc temu i nie doświadczyłam żadnych skutków ubocznych, może troszkę gorzej czułam się przez pierwszy tydzień. Tydzień temu rozpoczęłam nowe opakowanie tabletek ale bardzo źle się czuje. Cały czas odczuwam mdłości jednak są to mdłości bez wymiotów. Odczuwam je przez cały dzień i noc.
w pierwszy dzień okresu podczas przerwy siedmiodniowej odbylam stosunek z partnerem, on dodatkowo się zabezpieczył prezerwatywa i do wytrysku nie doszło wewnątrz. Bardzo się martwię ze mogę być w ciąży. Nie mam innych objawów oprócz dużych mdłości. Proszę o poradę !
Skoro byla prezerwatywa , sex był w 1dc i wytrysk był na zaewnatrZ to wytłumacz mi proszę jak możesz byc w ciąży ? 😳
 
Skoro byla prezerwatywa , sex był w 1dc i wytrysk był na zaewnatrZ to wytłumacz mi proszę jak możesz byc w ciąży ? 😳
Właśnie dlatego nie rozumiem dlaczego w szkołach nie wprowadzają takich porządnych lekacji z edukacji seksulanej. Sama mam problem z rozumieniem pewnych rzeczy, uważam że to błąd systemu, że my młodzi nie byliśmy i nie jesteśmy edukowani w tym kierunku...
 
Dziękuje wam bardzo. mocno panikuje ale jest to dosyć związane z moją psychiką. Strasznie boje się zajść w ciąże i mam traumę z wydarzeń z przeszłości 😕 dziękuje za odpowiedź 😄
 
Dziękuje wam bardzo. mocno panikuje ale jest to dosyć związane z moją psychiką. Strasznie boje się zajść w ciąże i mam traumę z wydarzeń z przeszłości 😕 dziękuje za odpowiedź 😄
Pamiętaj żeby zajść w ciąże musisz mieć dni płodne ( z reguły środek cyklu)
Dwa - wytrysk do pipki . Nie na twarZ , brzuch czy uda - do pipki i to bez zabezpieczenia .
pozdrawiam 😉
@joana136 na litość boską nie trzeba mieć specjalnych lekcji w szkole . Już na biologi mówią co i jak . Zawsze można porozmawiać z rodzicami , przyjaciółka , lekarZem …
W internecie czy książkach tez pełno informacji jak dochodzi do zapłodnienia i jakie warunki musza zostać spełnione . 20 letnia dziewczyna to już nie dziecko … uważam ze jeżeli podejmuje się decyzje o współżyciu to podstawowe informacje powinno się wiedzieć 😉
 
Witam wszystkich! Mam pytanie. Jestem dosyć młoda osobą, mam 21 lat i nie chciałabym mieć jeszcze dzidziusia.
Zaczęłam przyjmować tabletki antykoncepcyjne miesiąc temu i nie doświadczyłam żadnych skutków ubocznych, może troszkę gorzej czułam się przez pierwszy tydzień. Tydzień temu rozpoczęłam nowe opakowanie tabletek ale bardzo źle się czuje. Cały czas odczuwam mdłości jednak są to mdłości bez wymiotów. Odczuwam je przez cały dzień i noc.
w pierwszy dzień okresu podczas przerwy siedmiodniowej odbylam stosunek z partnerem, on dodatkowo się zabezpieczył prezerwatywa i do wytrysku nie doszło wewnątrz. Bardzo się martwię ze mogę być w ciąży. Nie mam innych objawów oprócz dużych mdłości. Proszę o poradę !
Ja tak miałam że jak brałam tabletki antykoncepcyjne to nie dobrze mi było więc to też może być od tego
 
Witam wszystkich! Mam pytanie. Jestem dosyć młoda osobą, mam 21 lat i nie chciałabym mieć jeszcze dzidziusia.
Zaczęłam przyjmować tabletki antykoncepcyjne miesiąc temu i nie doświadczyłam żadnych skutków ubocznych, może troszkę gorzej czułam się przez pierwszy tydzień. Tydzień temu rozpoczęłam nowe opakowanie tabletek ale bardzo źle się czuje. Cały czas odczuwam mdłości jednak są to mdłości bez wymiotów. Odczuwam je przez cały dzień i noc.
w pierwszy dzień okresu podczas przerwy siedmiodniowej odbylam stosunek z partnerem, on dodatkowo się zabezpieczył prezerwatywa i do wytrysku nie doszło wewnątrz. Bardzo się martwię ze mogę być w ciąży. Nie mam innych objawów oprócz dużych mdłości. Proszę o poradę !
Bardzo możliwe, że tabletki są źle dobrane i będzie trzeba je zmienić. Ja brałam różne rodzaje, jak miałam silne mdłości (czasem też wymioty) to lekarz zmienił mi na inne, po których czułam się w porządku. Zgłoś od razu na wizycie, że coś takiego się dzieje, bo mdłości przy antykoncepcji są dość częste, nie raz też wystarczy przeczekać jakiś czas aż organizm się przyzwyczai do konkretnych albo całkowicie zmienić na inne/lżejsze :)
 
reklama
Bardzo możliwe, że tabletki są źle dobrane i będzie trzeba je zmienić. Ja brałam różne rodzaje, jak miałam silne mdłości (czasem też wymioty) to lekarz zmienił mi na inne, po których czułam się w porządku. Zgłoś od razu na wizycie, że coś takiego się dzieje, bo mdłości przy antykoncepcji są dość częste, nie raz też wystarczy przeczekać jakiś czas aż organizm się przyzwyczai do konkretnych albo całkowicie zmienić na inne/lżejsze :)
Jasne dziękuje bardzo
 
Do góry