reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Objawy ciąży a test negatywny

reklama
Hej. Jestem tu nowa ale mam tyle pytań i szukam na nie odpowiedzi 😀 Odrazu dodam że mam PCO i moje cykle ostatnio wąchają sie 33-35 dni.Ostatni okres dostałam 14 stycznia i w sumie trwał tylko 3 dni ale wtedy też byłam chora i brałam antybiotyk 2 tygodnie więc też możliwe że to przez to trwał tylko 3 dni. Jakoś 1 lutego zaczęło boleć mnie podbrzusze i kłucie jajników raz jeden raz drugi , mega wywaliło mi podbrzusze i miałam nudności zawroty głowy. Piersi mnie nie bolą ale wyszły mi na nich niebieskie żyłki i stały się większe.@ spóźnia mi się już 4 dni.Nie powiem miałam wielką nadzieję że spełniło się moje największe marzenie, ale zrobiłam test i wyszedł negatywny. Boje się iść na betę że okaże się faktycznie że to nie to :( wyczytałam gdzieś na necie że najlepiej iść na betę jak już się spóźnia 10 dni wtedy wynik będzie najbardziej wiarygodny. Co o tym myślicie? Czy któraś z was miała taki przypadek?
Nie wiem skąd takie głupoty jak 10 dni po terminie okresu 🤔

Wystarczy jakieś 14 dni od owulacji.

Te objawy raczej nie znaczą o ciąży, bo "wywalony " brzuch jest raczej od +- 4 MIESIACA ciąży, zawroty i nudności od około 5-6 tygodnia ciazy.

Ale wiesz, że niezależnie od tego, czy pójdziesz na betę dzisiaj, czy za kilka dni, to wynik będzie jaki będzie ? W sensie czekanie zupełnie go nie zmieni :)

Sprawdzałaś owulację kiedy konkretnie miałaś ?
 
Jak na moje typowe objawy pms, zwłaszcza że test wyszedł negatywny. Być moze po prostu przesunęła się owulacja (albo cykl był w ogóle nieowulacyjny) więc przesunął się termin miesiączki.
 
Te nudności i zawroty głowy brzmią nie za fajnie, może zrób sobie jakieś badania krwi? :oops:
Objawy ciązowe są raczej wtedy kiedy beta jest już wysoka a wtedy wyszła by na teście. Chyba że test jakiś trefny, zrób jeszcze inny, z porannego moczu.
 
Nie wiem skąd takie głupoty jak 10 dni po terminie okresu 🤔

Wystarczy jakieś 14 dni od owulacji.

Te objawy raczej nie znaczą o ciąży, bo "wywalony " brzuch jest raczej od +- 4 MIESIACA ciąży, zawroty i nudności od około 5-6 tygodnia ciazy.

Ale wiesz, że niezależnie od tego, czy pójdziesz na betę dzisiaj, czy za kilka dni, to wynik będzie jaki będzie ? W sensie czekanie zupełnie go nie zmieni :)

Sprawdzałaś owulację kiedy konkretnie miałaś ?
W sensie wywalony brzuch chodziło mi że wzdęty 😅 a co do nudności to każda kobieta jest inna :)
 
Jak na moje typowe objawy pms, zwłaszcza że test wyszedł negatywny. Być moze po prostu przesunęła się owulacja (albo cykl był w ogóle nieowulacyjny) więc przesunął się termin miesiączki.
Aż 5 dni? Muszę umówić się do ginekologa bo chyba coś nie tak. Zawsze moje cykle były długie do 35 dni ale nie 40 dni :/
 
Aż 5 dni? Muszę umówić się do ginekologa bo chyba coś nie tak. Zawsze moje cykle były długie do 35 dni ale nie 40 dni :/
W październiku 2021 roku miałam dokładnie cykl trwający 43 dni, też myślałam że może ciąża ale niestety. A zwykle mam około 29 dniowe. To się po prostu zdarza
 
reklama
Zgadzam się z dziewczynami. Nie chcę Cię rozczarować, ale w trakcie starań organizm może płatać figle. Nigdy nie miałam tylu objawów ciążowych bez ciąży co w trakcie starań. I to wcale nie z powodu wmawiania sobie, bo zaczynałam się nakręcać dopiero jak występowały. Ba, nawet „plamienia implantacyjne” miałam, bez powodu i bez ciąży 🤣 Tylko raz oznaczało ono ciążę. No niestety, 1-2 razy w roku przesuwała mi się owulacja i przez to @ opóźniona, a objawów mnóstwo. Tylko beta rozwieje Twoje wątpliwości. Jeśli to objawy ciążowe to będzie pozytywna ;) Ale jeśli by była pozytywna, to testy też by wyszły pozytywne na tym etapie :)
 
Do góry