reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

objawy ciąży... czy to ciąża?

reklama
Chciałam tylko porozmawiać z kimś bardziej doświadczonym od siebie w tym temacie, dopóki nie zrobię testu. Ale jak widać bez złośliwości nie mogło się obejść, jeśli się tym dowartościowałaś to cieszę się, życzę więcej empatii, choć dla Ciebie może być to trudne do osiągnięcia ;)
 
Haha, akurat minusy otrzymane w takich "dyskusjach" nie robią na mnie wrażenia, za to czytanie takich postów poprawia mi humor na dłuuugi czas :D
I się zastanawiam - jak myśmy żyły w czasach, kiedy nie było internetu??? :szok:
Przecież zanim człowiek napisał list do Bravo Girl i zanim otrzymał odpowiedź, to już się pierwsze prenatalne zbliżały - jak dobrze, że jest internet i odpowiedź można dostać natychmiast, uff!
 
reklama
reklama
Do góry