reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Objawy ciąży takie jak przed okresem

Aleksandraz9

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
11 Maj 2021
Postów
57
Hej dziewczyny. Planowo jutro mam dostać okres którego mam nadzieję że nie dostanę 🙈😥 Moje pytanie do Was.. Czy miałyście objawy ciąży takie same jak przed miesiączka? (Bole piersi, ból jajników, uczucie ciężkości, duszności w moim przypadku) Czy któraś myślała że to okres a się okazało że ciąża? 😍 🙈 Nie chce znowu się rozczarować robiąc test dlatego pytam, strasznie boję się tego weekendu który jest decydujący 😥😥😥
 
reklama
Hej dziewczyny. Planowo jutro mam dostać okres którego mam nadzieję że nie dostanę 🙈😥 Moje pytanie do Was.. Czy miałyście objawy ciąży takie same jak przed miesiączka? (Bole piersi, ból jajników, uczucie ciężkości, duszności w moim przypadku) Czy któraś myślała że to okres a się okazało że ciąża? 😍 🙈 Nie chce znowu się rozczarować robiąc test dlatego pytam, strasznie boję się tego weekendu który jest decydujący 😥😥😥
Niestety, ale objawy ciążowe pojawiają się dopiero po zagnieżdżeniu i wytworzeniu bety. Wcześniejsze symptomy to po prostu pms. Także wszystkie objawy typu ból piersi, jajników itp. nie zwiastują ciąży, są jedynie objawem podwyższonego poziomu progesteronu po owulacji. O ciąży poinformuję Cię test lub beta. Życzę powodzenia. Trzymam kciuki i czekam na wieści czy się udało ❤️🤞
 
Hej dziewczyny. Planowo jutro mam dostać okres którego mam nadzieję że nie dostanę 🙈😥 Moje pytanie do Was.. Czy miałyście objawy ciąży takie same jak przed miesiączka? (Bole piersi, ból jajników, uczucie ciężkości, duszności w moim przypadku) Czy któraś myślała że to okres a się okazało że ciąża? 😍 🙈 Nie chce znowu się rozczarować robiąc test dlatego pytam, strasznie boję się tego weekendu który jest decydujący 😥😥😥
Ja tak miałam 😊 @ miałam dostać w piątek, nie przyszła a cały kolejny tydzień brzuch i plecy bolaly mnie jakbym miała dostać @, w kolejny piątek zrobiłam test i grube dwie krechy 😊
Odczekaj parę dni i zrób test jeśli krwawienie nie przyjdzie, trzymam kciuki 😊
 
Też mam ten dylemat, chociaż moje obie "ciąże" śpią w łóżkach, to się i tak zastanawiam, czy coś się we mnie rozwija.
W zasadzie co innego mam jak co miesiąc, to zawroty głowy i bardziej bolą mnie piersi, ew. jeszcze co, to 3 razy poczułam jakby krew w nosie i tyle. Czekam do soboty żeby test zrobić.
 
reklama
Do góry