reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Objawy ciąży

Jastia

Fanka BB :)
Dołączył(a)
25 Sierpień 2019
Postów
848
Witam. Chciałam zapytać o objawy ciąży. Mam już dzieci ale każda ciąża jest inna. Mam problem z określeniem swojego samopoczucia. Mam cykle między 30 a 33 dni. Chcemy dzidzię lecz jakoś ciężko nam trafić w ten dzień... Ostatnio próbowaliśmy i hmmm... tydzień po miesiaczce zaczęły boleć mnie piersi od strony pach i od dołu i bolą do dziś mam wrażenie że brodawki pociemnialy, czasami mam mdłości, częsta wizyta w toalecie bo siusiu , strasznie mi gorąco i bolą mnie jajniki nie cały czas ale tak dziwnie kłuje. Okres miałam 3 sierpnia do 9 , a przytulnie było 15, 17, 18 19 ,22. Czy to objawy ciąży??? Na testy zbyt wcześnie... Pierwszy raz tak mam, piersi to przed samym okresem mnie bolały i to nie tak bardzo...
 
reklama
Objawów ciąży jest MNÓSTWO i sa one bardzo podobne do objawów okresowych. Poza tym bardzo rzadko pojawiają sie one jeszcze przed okresem. Mam pewna radę, zapomnij o objawach, nie wsłuchuj sie w organizm bo to bez sensu, za każdym razem bedziesz myślała, ze jestes w ciąży. Trzymam kciuki za pozytywny test.
 
Zgadzam się z przedmówczynią , za wcześnie na test i w sumie też na objawy ,ale wiemy jak to jest jak się bardzo chce ,same sobie wyszukujemy objawy ,a później jest płacz jak @ przychodzi , najlepsza rada choć najtrudniejsza ,odpuścić nie szukać objawów ,żyć normalnie ,@ nie przyjdzie to super wtedy test , wiem bo starałam się o 1 dziecko 2 lata , i można oszaleć od objawów ,które miałam co miesiąc a ciąży nie było ,dopiero jak całkowicie odpuściłam ,bo psychika już siadała to się udało
 
Witaj,
Doskonale Cię rozumiem ciężko jest czekac te 14 dni...
Psychika robi swoje , tez jestem na tym etapie co Ty... Ost.@ 4.8.... 30 dniowe cykle...
1 wrzwsnia zaczynam testowanie
 
Witaj,
Doskonale Cię rozumiem ciężko jest czekac te 14 dni...
Psychika robi swoje , tez jestem na tym etapie co Ty... Ost.@ 4.8.... 30 dniowe cykle...
1 wrzwsnia zaczynam testowanie
No to mniej wiecej ten sam czas. Ja dzis u lekarza bylam , poniewaz mam straszne bole brzucha i straszne napady potu.... Uwazam ze to nie psychika bo dzis bym zemdlala.... Strasznie bola mnie piersi , naprawde ciezko wytrzymac... Jutro ide na bete i mocz, pojutrze wyniki.... Zobaczymy co i jak. Lekarka powiedziala ze po objawach to na 70% ciaza, o ale zawsze jest to ALE...... Okres mam dostac za 8-9 dni. A pierwszy raz cos takiego mi sie zdarza .
 
No to mniej wiecej ten sam czas. Ja dzis u lekarza bylam , poniewaz mam straszne bole brzucha i straszne napady potu.... Uwazam ze to nie psychika bo dzis bym zemdlala.... Strasznie bola mnie piersi , naprawde ciezko wytrzymac... Jutro ide na bete i mocz, pojutrze wyniki.... Zobaczymy co i jak. Lekarka powiedziala ze po objawach to na 70% ciaza, o ale zawsze jest to ALE...... Okres mam dostac za 8-9 dni. A pierwszy raz cos takiego mi sie zdarza .
Mi test ciążowy wyszedł pozytywny w 24dc. A bete zrobiłam w 27dc
 
reklama
Do góry