reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Objawy porodu

Dołączył(a)
9 Maj 2018
Postów
12
Witam. Zaczął mi sie 39 tydzien ciąży, wczoraj wieczorem napadl mnie mocny bol plecow i brzucha, jednak bol byl do wytrzymania, ale utrzymywal sie przez całą noc i jeszcze nad ranem. Teraz tez jeszcze trochę boli ale jak poleze to przechodzi. Wczesniej miałam lekkie bole takie jakby miesiaczkowe. Ciagle sie zastanawiam czy to juz sie zaczyna czy nie. Jak bylo u was? Za
 
reklama
Ja jeszcze nie rodzilam, ale moje kuzynki takie objawy mialy jeszcze dlugo przed porodem, ale pamietaj, ze kazda ciaza jestvinna I kazda kobieta przechodzu inaczej. Zapewne wiesz ze dopiki nie ma skurczy regularnych to nie ma co sie martwic tym bardziej ze masz ciaze donoszona.
 
Witam. Zaczął mi sie 39 tydzien ciąży, wczoraj wieczorem napadl mnie mocny bol plecow i brzucha, jednak bol byl do wytrzymania, ale utrzymywal sie przez całą noc i jeszcze nad ranem. Teraz tez jeszcze trochę boli ale jak poleze to przechodzi. Wczesniej miałam lekkie bole takie jakby miesiaczkowe. Ciagle sie zastanawiam czy to juz sie zaczyna czy nie. Jak bylo u was? Za
Najlepiej skonsultować to ze swoim lekarzem prowadzącym. Jest pani w zaawansowanej ciąży i lepiej nie lekceważyć różnych bóli. Każda kobieta ma indywidualne odczucia ale gdy zacznie się poród to napewno będzie pani wiedziała , że to jest ten moment :) rodzilam pierwszy raz pół roku temu, sama szukalam też takich odpowiedzi jak to jest gdy się zacznie itd a w rzeczywistości nie da się tego przeoczyć ☺️
 
Szkoda mowic o moim lekarzu prowadzacym, bo on wszystko lekcewazy albo uwaza ze to normalne. Umowilam sie do innego i ide w piatek, jak dotrwam :) moj lekarz prowadzacy nawet mi nie sprawdzal od 3 miesięcy nic nawet usg , gdzie mialam lozysko centralnie przodujace ;) teraz mi sie przesunelo wiec czekam :)
 
Mnie w pierwszej ciazy w 38 tygodniu w sobote wieczorem zlapal bol plecow myslalam ze to nerki . w niedziele rano bylam na izbie przyjec mialam lekie rozwarcie mimo tego lekarz puscil mnie do domu a wieczorem bylam juz na porodowce . bo bol ktory uwazalam za bol nerkowy okazal
Bolami krzyzowymi ktory swiadczyl o zblizajacym sie porodzie . i w niedziele o 22.49 urodzilam synka
 
Do góry