reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Objawy ustępują

Natka2021

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
23 Grudzień 2020
Postów
54
Witajcie, 13.06 ostatnia @,testy pozytywne, 19.07 bylam u ginekologa ale za wcześnie by coś zobaczyć i kolejna wizyta 04. 08. Objawy jakie mialam to ból pleców, bol piersi jakby mi ktoś kamieni napchal, bol sutkow i ostatnie 2 dni w lewym boku kłucie. Dzisiaj wstaje i bol piersi zniknął tzn bol sutkow tylko został, plecy dalej pobolewają.. Czy to nic złego ze piersi przestały bolec? Opinie sa różne zle.. I dobre ze organizm zaakceptował ciążę i powinnam sie cieszyć ze bol ustal. Jestem rok po poronieniu i sie martwię. Czy wam tez objawy ustały a wszytko bylo ok? Proszę o porade.
 
reklama
W poronionej ciąży miałam cały czas objawy, mimo, że przestała się rozwijac miesiąc wcześniej, a w donoszonej objawy zanikły bardzo szybko.
Musisz czekać niestety do wizyty, bo każda z nas jest inna ;/
 
Cykle nieregularne 28-34.. I od dnia spodziewanej @tak bolały mnie piersi az do dzisiaj.. Właśnie wiem w ciazu poronionej mialam objawy.. Teraz ustały dlatego sie zastanawiam..
 
Witajcie, 13.06 ostatnia @,testy pozytywne, 19.07 bylam u ginekologa ale za wcześnie by coś zobaczyć i kolejna wizyta 04. 08. Objawy jakie mialam to ból pleców, bol piersi jakby mi ktoś kamieni napchal, bol sutkow i ostatnie 2 dni w lewym boku kłucie. Dzisiaj wstaje i bol piersi zniknął tzn bol sutkow tylko został, plecy dalej pobolewają.. Czy to nic złego ze piersi przestały bolec? Opinie sa różne zle.. I dobre ze organizm zaakceptował ciążę i powinnam sie cieszyć ze bol ustal. Jestem rok po poronieniu i sie martwię. Czy wam tez objawy ustały a wszytko bylo ok? Proszę o porade.
Ja w ogóle nie miałam objawów w I ciąży i urodziłam córkę. Teraz też nie mam i póki co jest wszystko ok. Nie trzeba mieć żadnych objawów, by mieć zdrową ciążę i urodzić dziecko.
 
reklama
Do góry