reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Objawy

Dołączył(a)
10 Wrzesień 2020
Postów
4
24 dnia cyklu, 11 dni po odbyciu stosunku z użyciem prezerwatywy zauważyłam trwające ok. 2 dni malo obfite, brązowe upławy, ze śladową iloscią krwi. 28 dnia, podczas spodziewanej miesiączki, zaczęła lecieć mi krew, jednak inna niż dotychczas. Widoczny był śluz, a krew stała się jaśniejsza. Zauważyłam również brak skrzepów, które byly wcześniej. Dodam również, że już od jakiegoś czasu pieką mnie mniejsca intymne, rownież czasem podczas oddawania moczu i stosunku. Dzień przed krwawieniem odbyłam stosunek z użyciem prezerwatywy. Nie mam także tych samych objawów, jakie miałam dotychczas podczas menstruacji. Czuję się osłabiona, bolą mnie plecy i czasami podbrzusze. Czy to może być choroba lub ciąża?
 
reklama
Rozwiązanie
Pieczenia na ogół nie odczuwam, tylko nie kiedy. Na teście był czerwony pasek czy C a niedaleko T pojawiła się czerwona plamka, lecz nie w miejscu gdzie pojawia się pasek informujący o ciąży. A to krawienie po stosunku mniej więcej ile może trwać i jak bardzo być obfite?
Kwiawienis
po samym stosunku być nie powinno. Jest takie coś jak krwawienie implantacyjne, ale to są kropki i jest to od 6 do 12 dni po stosunku. Dostęp do testów jest tak duży, że nawet w markecie można kupić. Zrób i się nie zastanawiaj.
Zrob test. Jeśli będzie negatywny to nie jesteś w ciazy i miałaś właśnie miesiączkę.
Jeśli Cię piecze i boli idź do lekarza. Możesz mieć infekcje i przez to plamienie po stosunku i te dolegliwości.
Przy ciąży w tak wczesnym czasie objawy są bardzo podobne jak na miesiączkę. "Prawdziwe "zaczynają się około 2tyg po spodziewanej miesiączce.
 
Zrob test. Jeśli będzie negatywny to nie jesteś w ciazy i miałaś właśnie miesiączkę.
Jeśli Cię piecze i boli idź do lekarza. Możesz mieć infekcje i przez to plamienie po stosunku i te dolegliwości.
Przy ciąży w tak wczesnym czasie objawy są bardzo podobne jak na miesiączkę. "Prawdziwe "zaczynają się około 2tyg po spodziewanej miesiączce.

Test zrobiłam 24 dnia cyklu, okazał się jednak wadliwy, a niestety nie pomyślałam, żeby wziąć więcej, a przez kilka dni nie mam możliwości, żeby zrobić test, ani udać się do lekarza i nie wiem czy mam się bardzo stresować czy nie.
 
Test zrobiłam 24 dnia cyklu, okazał się jednak wadliwy, a niestety nie pomyślałam, żeby wziąć więcej, a przez kilka dni nie mam możliwości, żeby zrobić test, ani udać się do lekarza i nie wiem czy mam się bardzo stresować czy nie.
Nikt Ci na to nie odpowie. Jeśli nie jesteś w ciąży, a nadal będzie ból to wizyta Cię nie ominie.
Dlaczego test był wadliwy ?
 
Nikt Ci na to nie odpowie. Jeśli nie jesteś w ciąży, a nadal będzie ból to wizyta Cię nie ominie.
Dlaczego test był wadliwy ?
Pieczenia na ogół nie odczuwam, tylko nie kiedy. Na teście był czerwony pasek czy C a niedaleko T pojawiła się czerwona plamka, lecz nie w miejscu gdzie pojawia się pasek informujący o ciąży. A to krawienie po stosunku mniej więcej ile może trwać i jak bardzo być obfite?
 
Pieczenia na ogół nie odczuwam, tylko nie kiedy. Na teście był czerwony pasek czy C a niedaleko T pojawiła się czerwona plamka, lecz nie w miejscu gdzie pojawia się pasek informujący o ciąży. A to krawienie po stosunku mniej więcej ile może trwać i jak bardzo być obfite?
Kwiawienis
po samym stosunku być nie powinno. Jest takie coś jak krwawienie implantacyjne, ale to są kropki i jest to od 6 do 12 dni po stosunku. Dostęp do testów jest tak duży, że nawet w markecie można kupić. Zrób i się nie zastanawiaj.
 
Rozwiązanie
Do góry