reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Objawy

K

karolinka1992

Gość
Witam ! Czy to objaw owulacji ? Teraz pojawił się u mnje śluz jak galaretka nie jest go dużo praktycznie jednorazowy i dochodzi do tego ból piersi
 
reklama
Po jakości śluzu nie stwierdzisz owulacji, a jedynie czas okoloowulacyjny. Skup płodny jest przezroczysty, rozciągliwy, śliski, pojawia się uczucie wilgoci.
 
Ale okres powinnaś dostać około 17 marca a piersi już mnie bolą tak jak na okres właśnie czy to nie jest jakaś podpowiedz ? Słyszałam ze podczas owulacji tez bolą piersi
 
Ale okres powinnaś dostać około 17 marca a piersi już mnie bolą tak jak na okres właśnie czy to nie jest jakaś podpowiedz ? Słyszałam ze podczas owulacji tez bolą piersi
Ale to, że są objawy nie jest tożsame z wystąpieniem owulacji. Mogą być wszystkie "znaki", a owulacji nie będzie. Chcesz mieć pewność, idź do ginekologa na monitoring.
 
Wiesz, w ludzkim organizmie zachodzi cała masa zmian na poziomie hormonów i to, co opisujesz, może, ale wcale nie musi być objawem owulacji. Owulację potwierdzić może lekarz ginekolog na monitoringu, a objawy typu śluz czy ból piersi mogą po prostu występować w cyklu i nie są powiązane z żadną patologią. Jeśli myślisz, że możesz być w ciąży lub ją planujesz i starasz się z partnerem, poczekaj do 17 marca i po prostu zrób test.
 
reklama
reklama
Do góry