reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Objawy

dziewczyny dziękuję :-)

spotkałam się z opiniami, że nie można brać w ciązy...takie ble ble ble :cool2:
 
reklama
I mam wreszcie pomarańczka:-)
Ale jak je zobaczyłam to ochota minęła:-( Może jutro powróci:confused:

Zaraz pewnie jak zwykle po relanium padnę na twarz dlatego wszystkim Wam mówię: dobranoc:tak:
 
Pokazcie mi kilogram bananow to was bede gonic :) Nigdy nie jadlam tych owocow, a teraz mnie strasznie na nie wzielo. I to chyba jedyna rzecz.
Bola piersi i to bardzo, moj mezczyzna mowi ze bardzo na nie uwazam jak spie :) Wystawiam nieswiadomie reke przed siebie zeby sie nie przycisnal do nich zbyt mocno:)
A poza tym zadnych wymiotow, ani napadow glodu. Wazne jest dla mnie tylko regularne jedzenie, a nie opychanie sie 2 razy dziennie.
Czuje sie swietnie, mam nadzieje ze tak bedzie do konca :)
 
gartulacje Anitt ja tak mialam z Ignacem, teraz troche gorzej ale juz powoli sie normuje
bylam dzisiaj u lekarza
usg ekstra
malolat nr 2 chyba postanowil sobie tylko nastraszyc matke z tym krwawieniem
nie dostalam nawet zadnych lekow
i nie 6 tydz tylko 8 wiec ok 10 listopada bedzie
tatus 12 wiec moze byc wesolo

jak znajde jakis skaner to wkleje wam dziecie
 
Ja jakiś większych zachciewajek nie mam... no moze trochę na twarożek ze szczypiorkiem. Nie mogę jeść mięsa ani wędlin, bo zaraz mam mdłości... masakra. Ni te piersi... jak zmniejszyć ich bolesność? Nawet stanika ubrać nie mogę...

Do tego teraz jestem chora i leżę jak kłoda w wyrku z gorączką, katerem i bólem gardła...
 
bira co do zmniejszenia bolesnosci piersi to mi np pomaga stanik bo jak jestem bez to wtedy bola bardziej.
Kuruj sie kochana zeby malenstwo bylo zdrowe!pij herbatke z sokiem malinowym cytryna i miodem i gorace mleko z miodem-mi pomoglo w ciagu 2dni. Pozdrawiam!:happy:
 
Może to od tego, że stanik źle dobrany? W końcu teraz stanik sprzed ciąży nie musi wcale pasować.


A u mnie czasem mdłości, w Wielki Czwatek i w Wielki Piątek wymiotowałam rano, a później mi przeszło samo z siebie i od tego czasu na razie spokój. No a poza tym przeziębiłam się... Nic poważnego, ale mam pytanie: miałam w tym tygodniu zrobić badania (krew i mocz). Czy przeziębienie może zaburzyć wyniki? Mam je zrobić teraz, czy poczekać, aż się wyleczę?

Pozdrawiam!:-)
 
reklama
Amaze wg mnie lepiej poczekaj z badaniami az sie wykurujesz....no chyba ze sie spieszysz przed wizyta u gina
 
Do góry