reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Z psycholog Pauliną Gaworską - Gawryś romawiamy o tym, jakie zachowania dzieci mogą nas niepokoić, a jakie są związane z rozwojem dziecka. Poza tym podajemy różne sposoby, które pomogą zarówno nam rodzicom, jak i naszym dzieciom. I chociaż w rozmowie skupiamy się na przedszkolakach, to tak naprawdę dotyczy ona zarówno dwu-latków, jak i 9-latków. Jesli masz pytania lub możesz podzielic się własnym doświadczeniem, to Obejrzyj film i napisz w wątku .

reklama

obrzęk po szczepieniu

Rozwiązania
0
Witam wszystkie mamusie! Czy Wasze skarby miewały po szczepieniu obrzęk i i zaczerwienienie?? Jak temu zaradzić? Podzielcie się swoim doświadczeniem.
Pozdrawiam cieplutko

reklama

Joaska

Lipcowe mamy '05
Miasto
Stalowa Wola
Rozwiązania
0
czesc, moj Kuba nie mial obrzeku po szczepieniu, ale przed szczepieniem pielegniarka poradzila mi, ze jak sie pojawi to mozna przylozyc olkad z kwasnej wody, na wszelki wypadek trzeba miec w domu czopki przeciw goraczkowe, bo czasem moze wystapic goraczka u maluszka/!!!obrzek powinien zejsc w pare dni, takze sie nie przejmoj...pozdrawiam

Katka

Użyszkodnik ;)
Miasto
zakorkowany Poznań..
Rozwiązania
0
A u mnie w przychodni zawsze pielęgniarka, która zajmowała się szczepieniami, powtarzała,żeby nic nie przykładac na miejsce szcepienia.To że przytrafi się obrzęk, czy zaczerwienienie jest normalne.I ja jej słuchalam.Natomiast dobrze by było,żebyś miała środek przeciwgorączkowy, bo gorączka po szczepeiniu zawsze może wystąpic.

EWCIK100

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Nam pielęgniarka w przychodni radziła robic okłady z sody oczyszczonej rozpuszczonej w wodzie (1 łyżeczka sody na pół szklanki wody).Nie wiem jednak jak to działa, bo nie było okazji wypróbować, na szczęście.

bbb223

Fanka BB :)
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
u Oskara tez nigdy nic sie nie działo ale też zalecali nam okład z sody.
pozdrawiam

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry