reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Obumarły płód...

To teraz odczekać jakiś czas i podjąć ponowne próby 😊
Od kilku lekarzy słyszałam, żeby to były 3 miesiące.. Teraz chcemy zacząć diagnostyke, zrobić jakieś badania by może choć trochę zbliżyć się do odpowiedzi dlaczego. Szukamy też dobrego lekarza. Czy ktoś mógłby polecić jakiś sprawdzonych gin z Warszawy/Łodzi?
 
reklama
[GROUP=]Ja w obawie przed powtórka postanowiłam długo nie zachodzić w ciążę. 2 ciążę biochemiczne (wg lekarzy nic takiego) zdrowe dziecko i poronienie ciąży bliźniaczej, jeden zarodek się wchłonął na początku, z drugim miało być wszystko dobrze, przestało bić serduszko, badania genetyczne nic nie wykazały. Ja nie wiem nic... Jakbyśmy mieli że sobą jakąś niezgodność, nie mielibyśmy zdrowego dziecka, nie wiadomo dlaczego tak się stało. Nikt nie potrafi nam na to pytanie odpowiedzieć.
[/GROUP]
 
Od kilku lekarzy słyszałam, żeby to były 3 miesiące.. Teraz chcemy zacząć diagnostyke, zrobić jakieś badania by może choć trochę zbliżyć się do odpowiedzi dlaczego. Szukamy też dobrego lekarza. Czy ktoś mógłby polecić jakiś sprawdzonych gin z Warszawy/Łodzi?
Cześć Dolvit 😁
Jak tam znalazłaś już jakiegoś dobrego gina ?
 
Cześć Dolvit 😁
Jak tam znalazłaś już jakiegoś dobrego gina ?
a jesteśmy umówieni na kwiecie na te badania genetyczne plus mamy konsultacje z lekarzem. Póki co czekamy zobaczymy co nam tam powiedzą... Jak nic się nie dowiemy to będziemy wtedy szukać lekarza
 
reklama
Do góry