reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Oczka maluszka

Dołączył(a)
5 Styczeń 2012
Postów
1
Witam wszystkie mamy :)
Wiem, że podobne wątki już się pojawiały, ale mimo to postanowiłam założyć taki ponownie (w razie czego proszę o usunięcie)
Mianowicie - z jakim kolorem oczu rodziły się Wasze maluchy a jaki mają teraz? Mój Adaś urodził się z granatowymi oczkami, po około miesiącu zrobiły się szaroniebieskie a w jednej z tęczówek zrobiła się brązowa kreseczka. Teraz ma 7 miesięcy i oczka wokoło źrenic są piwne a dookoła szaroniebieskie. Myślicie, że zbrązowieją?
 
reklama
A ma to jakies znacenie??
moj urodzil sie z brazowymi a teraz ma piwne
zastanawia mnie tylko kolor jego wlosow bedzie blondyn z piwnymi oczami:-D
 
Hehehehe dla mnie to w ogóle nie ma znaczenia ale moge sie wypowiedziec ;]

Marcel urodził sie z oczkami czarnymi jak węgielek. nie mozna było odróznić tęczówki od źrenicy. Włoski tez czarne.

włoski wypadły i urosły blond, teraz ciemnieją. Aktualnie jest ciemny blond. Oczka też jaśnieją - trudno mi określić ale są takie brązowo-zielone. Możliwe ze zdecydują sie na któryś kolor ;p
Ale zdaje sie że z tym wda się w moją rodzinę i odziedziczy ciemne włosy i zielonkawo/brązowe oczy
 
Moja Nadia urodzila sie z kruczo czarnymi wloskami,obecnie ma brazowe.Oczka miala jak dwa wegielki,ale widze,ze jej jasnieja. Teraz ma takie brazowo-zielone i ciagle jej jasnieja.Mysle,ze bedzie miala oczka po tatusi:)
 
Moja Nina urodziła się z czarnymi oczami, później przyjrzałam się i zobaczyłam granatowy odcień... Z dnia na dzień się to zmienia ale obje z mężem mamy piwne oczy więc mała pewnie też takie będzie miała chyba, że pójdzie w dziadków. Ale oprawę oczy ma śliczną, bo ma ciemne widoczne bardzo brwi, a ma dopiero 2 tygodnie i długie czarne gęste rzęsy-to po mężu... Ona na tym etapie ma dłuższe rzęsy niż ja!!Poza tym mój mąż też ma rzęsy jak w reklamach tuszu do rzęs-nie potrzebuje jednak żadnej maskary ..:-D
 
Do góry