reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Oczyszczacz powietrza sharp- polecacie?

Dołączył(a)
5 Wrzesień 2017
Postów
8
Witajcie kochane :) Ostatnio będąc u ginekologa podczas wizyty kontrolnej, pani doktor podpowiedziała mi abyśmy zakupili z mężem oczyszczacz powietrza. Podobno oczyszczacza powietrze z kurzu, roztoczy, sierści zwierząt, a dodatkowo w okresie grzewczym z substancji zawartych w smogu. Zaczęliśmy się nad tym zastanawiać. Czytalam opinie i najbardziej polecaja Sharpa. Dzwoniłam do sklepu freshairshop i pan polecił serię kc-a, bo jest najcichsza ze wszystkich (tylko 16dB) i spokojnie będzie mógł stać w pokoju malucha. No i moje pytanie: czy macie oczyszczacz powietrza? Jeśli tak to dajcie znać jakiej firmy i czy warto inwestować pieniądze.
Miłego dnia!
 
reklama
u nas stoi w pokoju dziecięcym i chodzi 24h/dobre :) jesli chodzi o glosnosc to zależy jaki tryb wybierzesz. Postaram się wieczorem zobaczyć co mamy za model
 
Kc-930euw jest przystępny cenowo, ale pan w sklepie internetowym polecil mi kc-a50euw. Nadal zastanawiamy się z mężem.
Karolyn, a mam jeszcze pytanie, mianowicie jak dawno kupiłaś oczyszczacz i czy zmieniałaś już filtry?
 
reklama
Do góry