reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Oczyszczacz powietrza sharp- polecacie?

Ja od dzis mam sharp kc d50 euw .... czy któraś używała to będąc w ciąży ???? Jestem panikara i zastanawiam się nad tymi jonami czy aby napewno bezpieczne dla dzidzi... jak myślicie????
 
reklama
Cena nie jest zbyt wysoka, jednak ze swojej strony polecam zainwestować w coś porządnego. Urządzenie samo w sobie nie jest takie tanie, tak więc jesli już się decydujecie na coś co będzie dobrze oczyszczało powietrze i jednocześnie będzie wydajne.

Dobre oczyszczacze ma firma Alfda. Mają kilka modeli, sama polecam model Alfda ALR300, który sprawdzi się w mieszkaniu i małym domu:
jest cichy
Filtr HEPA odpowiada za ograniczanie zanieczyszczeń powietrza takich jak: zawieszone pyły, PM 2,5, PM10, dym, sierść zwierzęcą, zarodniki grzybów, kurz domowy i cząsteczki sadzy. Tak więc jest uniwersalny latem jak i zimą.
No i spełnia wszystkie normy jakości.
 
Ciekawe pomysł na rozwiaznie problemów z ciężkim i zanieczyszczonym powietrzem. Co prawda dopiero zaczęłam czytać na temat tego urządzenia a już masa pytań mi się nawinęła. Jesteście zadowolone ?
 
My mamy Sharpa z nawilżaczem chodzi 24h ma niskie zużycie prądu. Powietrze jest dużo lepsze, czuć różnicę, szczególnie po nocy. Bardzo szybko reaguje na zmianę jakości powietrza i sam się ustawia. Ale nie oszukujmy się, kurz w domu jest nadal, szczególnie że mamy sierściucha [emoji6]
 
Ciekawe pomysł na rozwiaznie problemów z ciężkim i zanieczyszczonym powietrzem. Co prawda dopiero zaczęłam czytać na temat tego urządzenia a już masa pytań mi się nawinęła. Jesteście zadowolone ?
Jestem bardzo zadowolona, czujemy sie lepiej w sowim wlasnym mieszkaniu. Czuje sie zdrowsza i lepiej sypiam :) Zwroc uwage na wydajnosc urzadzenia. Te tanie chinczyki nie zmieniaja jakości powietrza.
 
Jestem bardzo zadowolona, czujemy sie lepiej w sowim wlasnym mieszkaniu. Czuje sie zdrowsza i lepiej sypiam :) Zwroc uwage na wydajnosc urzadzenia. Te tanie chinczyki nie zmieniaja jakości powietrza.
czyli lepiej zainwestowac w droższy sprzęt ? W koncu to chyba inwestycja na jakis czas a nie jeden sezon
 
reklama
@siaska ja to chyba nawet bałabym się kupować takich tanich chińczyków, jeżeli mowa o sprzęcie domowym. Niestety w tym przypadku wyznaję zasadę że DOBRY sprzęty musi trochę kosztować.
 
Do góry