reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Oczyszczacz powietrza sharp- polecacie?

reklama
@sonax a jaki model oczyszczacza masz? możesz coś o nim więcej powiedzieć, bo też zastanawiam się czy nie kupić takowego :)
mam oczyszczacz marki zepter a dokładnie therapy ion. Naprawdę to urządzeni robi robotę już po jednym dniu można zauważyc różnice w powietrzu

czyli lepiej zainwestowac w droższy sprzęt ? W koncu to chyba inwestycja na jakis czas a nie jeden sezon
wydaje mi sie że lepiej zainwestowac raz a porządnie. W końcu nikt nie chce żeby po kilku użyciach oczyszczacz mu po prostu padł :)
 
@siaska ja to chyba nawet bałabym się kupować takich tanich chińczyków, jeżeli mowa o sprzęcie domowym. Niestety w tym przypadku wyznaję zasadę że DOBRY sprzęty musi trochę kosztować.
masz już jakiś konkretny model upatrzony ?

mam oczyszczacz marki zepter a dokładnie therapy ion. Naprawdę to urządzeni robi robotę już po jednym dniu można zauważyc różnice w powietrzu
a jak z żywotnością filtrów ? co ile trzeba je wymieniać no i czy w jakiś sposób trzeba czyścić oczyszczacz ?
 
@siaska no właśnie zastanawiałam się nad zepterem :) Poczytałam o nim trochę w internecie i ma dobre opinie. Muszę jeszcze mojego lubego namówić i chyba będziemy zamawiać :)

@sonax a gdzie zaopatrujesz się w filtry ? Drogo wypadają?
 
Do góry