reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Od kiedy uczyc spać samej w pokoju?

No przede mną też :( od września chce ja dać do przedszkola mamnadzieje że po tygodniu nie bedzie mi kazala przedszkolanką ja z tamtąd zabrać :)
 
reklama
Cze,
poniewaz mnie ten temat równiez interesuje, postanowiłam sobie poczytać.
Nie chce Słowiczku/Blaszako sie wtrącac w rozmowę, bo może temat zakończony... :), i nie chcę równiez starszyć, ale wiecie jakie kiedyś widziałam zdjęcie....:
dziecko ok. 2 lat, trzyma pisaki i stoi obok łóżeczka, w którym leżało może 6 -miesięczne dziecko z porysowaną buzią,....mhm...wyglądało jak pisanka... ;D
Pozdrawiam, będzie dobrze
 
Mnie to tam rybka :) ale słowiczek to sie moze załamać :) heheh no chyba że Gabi nie bedzie brutalna wobec rodzeństwa :)
 
Mama-Agnieszka pisze:
Mamuski kochane.Bardzo mi zależy na Waszych oipniach w jakim wieku można dziecko przygotowywać do spania na"dorosłym łóżku" w SWOIM pokoju i jak to ma wyglądać. Chodzi mi głównie o to żeby nie spała juz w naszej sypialni tylko u siebie.Będę wdzięczna za wszytkie wskazówki jak Wy to robiyście.

Wojtek ma 20 mcy i najczęsciej juz spi sam w swoim pokoju
 
reklama
Witam.Muszę się pochwalić że 3 pierwsze noce mamy już za sobą.Sandra od soboty śpi w swoim pokoju(oczywiście mąż aż do zaśnięcia musi z nią leżeć).Przez ten czas tylko raz w nocy mnie zawołała i powiedziała"mamusiu uspij mnie jeście laz,a potem mozes iść się psytulić do taty:)
 
Do góry