reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odchudzamy się

Wolfia wielkie gratki ..super :-)
ja niestety nadal 7 kg na + no ale poczesci znam juz powód spadku i wzrostu mojej wagi :(

muszę zmienić całkowicie jadłospis i przyzwyczajenia przy Hashi ;-)
 
reklama
wolfia myślę że racjonalna dieta typu pa pa słodycze fast foody chipsy orzeszki itp kolacja dla wroga i ten basen to szybko pójdzie s co najważniejsze mieć chęć.
Karola ja i tak zrobiłam papa fast foody, chipsy orzeszki, słodycze, kolacji też staram się nie jeść, albo jeść max. o 20, ale w ciągu dnia jem bardzo nieregularnie i to mnie gubi, niestety:-( I nie przykładam się do zrobienia sobie czegoś typowo dietetycznego, tylko jem to co reszta:sorry2: Dlatego chciałabym spróbować tego Dukana, bo to by mnie może zmotywowało bardziej, do pilnowania się i ograniczenia niektóych produktów:tak:
Przez ten weekend przestudiuje różne strony, zrobię zakupy i postaram się od poniedziałku zacząć Dukana:tak:
Karola no i grutuluję takiej wagi! Ja o takiej to mogę pomarzyć i może za jakieś 2 lata się uda, jak się nie poddam gdzieś po drodze:sorry2: I powiem szczerze, że takie wyjście z domu poćwiczyć, bardzo dobrze mi robi, choć czasem rano ciężko mi się wstaje, taka padnieta jestem po nocnych wysiłkach:-p

Agusia jak sytuacja się unormuje to i waga wróci do normy:happy:
 
Od jakiegoś czasu mąż ględził mi że mam uprawiać jakiś sport bo kondycja moja nie za bardzo:laugh2:<sapałam wchodząc po schodach>....
wiec zapisałam sie na aerobik, pochodziłam z 6 razy i niestety już nie chodzę bo okazało się że jestem w ciąży:-p....a tak mi się podobało. No ale dzidzka ważniejsza.
 
:zawstydzona/y:a ja przytyłam i muszę schudnąć bo źle mi z tym bardzo
.......brak motywacji = 0
.......silna wola = 0
brak czasu .....
 
Ciekawe jak to będzie u mnie tym razem z wagą....pne sie do gory niesamowicie szybko:szok: z Julka tak nie mialam .....uffff oby nie bylo zle:-p
 
Nuśka, ja teraz tez jakoś szybciej ''rosnę''. W pierwszym trymetrze 2 kg, a na koniec drugiego to już ho ho. Brzuszek tez juz konkretny. Chociaż jak jestem w kurtce, w ktorej juz powoli mi jest ciasno, mało kto widzi ze jestem w ciaży.
 
Nuśka wklej suwaczek :) który to tydzień u Ciebie ?
Karolina u mnie z racji tego że chuda nie jestem to do końca własciwie obcy nie zauważali ;-)
ale było zdziwienie jak z wózkiem na osiedlu się pojawiłam

ale ogólnie to chciałam napisac ja na diecie :-D
 
reklama
Do góry