reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odparzenia - pomocy!

Co używacie na pupki waszych maluszków w razie odparzenia?


  • Wszystkich głosujących
    123
jsorbek Tak sa takie plany ale juz sama sie zaczynam zastanawiac nad nimi bo chcialabym najpierw jednak przerwac karmienie piersia bo tak jak juz gdzies pisalam ze duzo schudlam bo waze mniej niz przed ciaza bo juz prawie 8 kilo i boje sie czy to nie wyjdzie negatywnie dla drugiego szkrabka w brzuchu bo ta moja ze mnie duzo sciaga a i jeszcze dziecko w brzuchu tez potrzebuje do rozwoju....Wiec jak jeszcze nie jestem w ciazy to napewno postaram sie byc jak tylko odstawie mala od cyca. ;D A co tam mysle ze jak teraz to zrobie to bedzie lepiej bo pozniej moze bedzie mi ciezko powrocic do tego tematu i do tych pieluch od nowa..... ;)
 
reklama
No może i racja ale ja chce poczekac ze 4 lata - teraz nie dałabym rady z dwójką :p :laugh: :laugh: :laugh:
 
No może ja trochę przesadziłam z tym czekaniem ale Wy nie spieszcie sie aż tak dziewczyny. Nacieszcie się tym pierwszym dzieciaczkiem, żeby mamę maxymalnie wykorzystało, bo gdy jest drugie maleństwo to pierwsze idzie troszkę w odstawkę, a czasami nie jest na to gotowe...a i mama jest wykończona.
Ale to tylko moje zdanie  :)

Pieluchy (pampersy nowe 4+) trafiłam metodą koleżanki, podglądając przez białą folię - metoda się sprawdziła!  ;) ;D
 
ywka pisze:
No może ja trochę przesadziłam z tym czekaniem ale Wy nie spieszcie sie aż tak dziewczyny. Nacieszcie się tym pierwszym dzieciaczkiem, żeby mamę maxymalnie wykorzystało, bo gdy jest drugie maleństwo to pierwsze idzie troszkę w odstawkę, a czasami nie jest na to gotowe...a i mama jest wykończona.
Ale to tylko moje zdanie :)

Pieluchy (pampersy nowe 4+) trafiłam metodą koleżanki, podglądając przez białą folię - metoda się sprawdziła! ;) ;D

czyli 5 lat to optymalna różnica ;D ;D ;D
 
reklama
beata8422 pisze:
ja wolę kupić dużą ilość na promocji żęby później nie lecieć specjalnie po pampersy jak zabraknie
zgadza się że w jumbo najtaniej więc śmiało róbcie zapasy
Przepraszam, że nawiązuję do takiego starego postu, ale chciałabym ostrzec ;) przed robieniem zapasów, zwłaszcza dwójek i trójek my kupiliśmy na zapas pampersy 3 i teraz mamy półtorej paczki do oddania ;D, lub sprzedania, bo Natka wyrosła tak szybko, że szkoda było jej męczyć. Te kolejne starczają na dłużej, bo dziecko juz tak nie rośnie intensywnie. Więc róbcie zapasy, ale z głową :) Pozdrawiam :)
 
Do góry