reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odparzenia - pomocy!

Co używacie na pupki waszych maluszków w razie odparzenia?


  • Wszystkich głosujących
    123
reklama
oczywiście że trzeba robić zapasy z głową wiadomo że jak dziecko waży 5 kilo to nie kupuje się na sapas 2 ale tak jak moja teraz waży 5,5 to myśle że spokojnie mogę sobie pozwolić na 3 bo chyba szybko z nich nie wyrośnie
 
no z 3 maja szybciej wyrosła niż myslałam za to w 4 już kilka m-cy jest

i waga się radze nie sugerować bo Maja jeszcze nieważy 9 kg a juz od dawna nie nosi 3
 
no tak, z tą wagą to jest różnie. Moja Natka waży 9800 i już dawno chodzi w 4+ pampersy lub bordowe rossman, zamiennie. Ostatnio w Auchan była promocja huggisów z 46zł chyba na 34,99zł, więc jej wzięliśmy tak na wypróbowanie też 4+ i okazało się że są dużo mniejsze niż pampersy 4+, mimo że na opakowaniu przedział wagowy dla dzieci jest taki sam. co do chusteczek to my jesteśmy za nivea baby soft cream lub ewentualnie dzidziuś cleanic.
 
jsorbek pisze:
no z 3 maja szybciej wyrosła niż myslałam za to w 4 już kilka m-cy jest

i waga się radze nie sugerować bo Maja jeszcze nieważy 9 kg a juz od dawna nie nosi 3
no tak wszystko się zgadza a od kiedy wy nosicie 4
ale my mamy dopiero 5,5kg takze myśle ze 3mies to jeszcze spokojnie w nich pochodzimy
 
No nie pamiętam ale na pewno jak było 7 kg to ju,z 4

Zależyjak dzidzia bedzie rosła za to 4 możn spokojnie kupować ja mam spory zapas ::) ::) ::) ale podobno czasem sie do 3 wraca :p
 
mój najpierw dość długo chodził w 1 (2-5) ale to dlatego że ważył przy urodzeniu 2,5 kg. Z 2 strasznie szybko wyrósł, a teraz jest na 3 (waży 5,5 kg)
 
reklama
Do góry