reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odradzam zakupy w sklepie DUDEK w Wa-wie

Dołączył(a)
11 Wrzesień 2008
Postów
2
Oto jaka dostalam odpowiedz na pytanie w roznicahc miedzy gondolami.

Coz, ja bym juz tam nie kupila wozka...

Sprzedajemy te wózki od 8 lat, kilkanaście sztuk dziennie przez 7 dni w tygodniu.
Dzisiaj w naszym sklepie stoi ok. 70 sztuk gondol w wersji classic i freeline w kolorach katalogowych, pozakatalogowych oraz szyte w wersji eksportowej.

Zapewniam Panią, że wiem co mówię a co myśle raczej zostawie dla siebie, Pani nie chciałaby wiedzieć.
W zabawę wskaż czym się róznią na pewno wygram ja, a jeśli Pani czegoś nie zauważa to znaczy że nie jest to wazne albo po prostu nie zna się Pani na tym co jest w tej sprawie ważne. Sprzedawcy w naszym sklepie chętnie wyjaśnią wszystkie różnice i ich znaczenie jeśli zdecyduje się Pani na wizytę u nas, jednak opisywanie róznic widocznych na zdjęciach leży poza naszymi możliwościami.
 
reklama
Ej, no bez przesady- bardzo ładnie napisane. Ja bym się pofatygowała do tego sklepu, żeby poznać osobiście Wszechwiedzącego Wózkowego (albo raczej Gondolowego);-)
 
:-D:-D:-D:-D
Dobre.
Nie no na serio? Wybacz ale nie dziwię się panu.Z tego co wyczytałam to chciałaś po zdjęciach wiedziec jakie są różnice?
Sądze,że Ci ludzie pracują na sklepie a nie na komputerach.Pewnie obsługują ludzi a nie piszą maile z zaznaczonymi różnicami w gondolach.
Przejdz się i pan wszystko wyjaśni na miejscu :sorry2:
 
kurcze...podejscie "klient nasz pan" w nowatorskim ujeciu...

u nas na prowincji ;-) w Opolu jest inaczej ciut... jest taki jeden sklep gdzie pracuja bardzo fajni panowie (panie tez sa ale one nie znaja sie tak dobrze na sprawie). pojechalismy tam przed urodzeniem sie dziecka i w szoku (tylku wozkow w zyciu nie widzialam) nie wiedzielismy co wybrac... pan podszedl i zapytal w czym moze pomoc... mi sie marzyl 3-kolowy wozek... mezowi tak kombajn skladany a Pan do nas tak... to sa drogie i niefunkcjonalne wozki. placi sie za to ze sa nowoczesne i na topie. wypytal o pare szczegolow - kiedy urodzi sie dziecko, zauwazyl ze moze byc duze (jak tata) i poradzil wozek -gondole i spacerowke na zmiane. 'stracil" min. 500 zl. bo taka byla najmniejsza roznica miedzy tym co chcielismy a tym ktory polecal... powiedzial ze dziecko urodzone w sierpniu i duze powinno jezdzic w golndoli przyjanajmniej do marca nastepnego roku - w tych nowoczenych wozkach kombajnach nie ma sztywnej, plastikowej gondoli, a taka jest najlepsza dla malucha.. kupilismy wozek firmy Roan i bylismy baaardzo zadowoleni - foeteliki samochodowe kupowalismy tez w tym sklapie i za kazdym razem byl to strzal w 10 ;-)

pozdrawiam
 
Fakt, że odpowiedź tupeciarska, ale też nie do końca im się dziwię.
Jaką mają gwarancję, że nie zawraca im się mailowo tyłka tylko po to, żeby poradzić się który wózek kupić na allegro?
 
wiesz.. zawsze mogli inaczej podejsc do tematu - zaprosic na ciacho i prezentacje wozeczkow ;-) ja bym sie skusila... na ciacho ;-P
 
hehehe...niezłe...

ale nie jeden taki sklep bym znalazła...np w Poznaniu w jednym ze sklepów na pytanie czy butelka TT pasuje do jakiegokolwiek innego podgrzewacza Pani odpowiedziała ze pasuje do wszystkich...jak sie zapytałam czy na pewno bo ma ok 9 cm srednicy-Pani stwierdziła ze raczej tak, a jesli nie bedzie pasowac to zawsze moge w garnuszku podgrzac....to po co mi w tej syt podgrzewacz lub butelki TT??
 
no wiesz anineczka, skoro sprzedaja na allegro gondole A i B, to chyba moga laskawie powiedziec czym sie roznia, skoro sa podzielone na A i B
jak kupuje od nich na allegro, to wlasnie nie po to,zeby isc do sklepu (akurat nie moge ruszac sie z domu), wiec pytam mailowo
zreszta chocbym nie wiem o co sie zapytala, to to nie jest ton, jakim odpowiada sie potencjalnemu klientowi

na szczecie wozek kupilam u inego sprzedawcy, bardzo mily pan, wozeczke bez zarzutu:)
:-)

trzymajcie sie dziewczyny:)
 
reklama
no wiesz anineczka, skoro sprzedaja na allegro gondole A i B, to chyba moga laskawie powiedziec czym sie roznia, skoro sa podzielone na A i B
jak kupuje od nich na allegro, to wlasnie nie po to,zeby isc do sklepu (akurat nie moge ruszac sie z domu), wiec pytam mailowo
zreszta chocbym nie wiem o co sie zapytala, to to nie jest ton, jakim odpowiada sie potencjalnemu klientowi

na szczecie wozek kupilam u inego sprzedawcy, bardzo mily pan, wozeczke bez zarzutu:)
:-)

trzymajcie sie dziewczyny:)
No i widzisz.Tego brakowało w Twoim pierwszym poście.Że mają gondole A i B.

Gratuluje udanego zakupu :tak::-)
 
Do góry