Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
znalazłam zamiennik na jednym forum internetowym z tej samej diety co ma Alicja 
Kobietka no ja mam dzis 71.2 a wczoraj bylo 72 wow!!!

ale jaja!
Ja to dopiero sie dobrze poczuje jak usiąde i nie bede musiala wciągac brzucha ot i tyle!
Mobilizacje mam i to jeszcze jak!
sama sobie zapracowałam na to co mam i basta!!!
też jadłam makarony z sosami , kotleciki , fast foody i inne wynalazki , słodycze , wszystko na słodko kawa na słodko herbatka na słodko ehhh jadło się i jadło a teraz się ma u mnie też jest niedoczynność tarczycy od tego też się tyje.
