reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odskocznia;))))

reklama
DZIEWCZYNY jak dobrze pójdzie to idę do pracy:tak::-) ale do jakiej do sklepu mięsnego:szok::-D:-D będę tłuc tasakiem karczki w końcu się wyżyje:-D:-D:-D:-D:-D

właśnie czarna odzywaj się tu szybciutko:angry::-) emcia ajj kochana współczuję :-(ale to dobry znak:tak:
 
Ostatnia edycja:
Anulka wiem,że nie mam co marudzic...ale miałam nadzieję,że tym razem ominą mnie te dolegliwości:( I nie mam już dzisiaj sił na fantazje erotyczne:-D:-D:-D
Angel Ty sobie lepiej dobrze rączki i paluszki ubezpiecz;-) A praca to praca,ważne,że kasa będzie,więc oczu tu nie wywalaj:-D

Ale kapuśniak ugotowałam,aż ryj wykrzywia heheh bo tym razem nie płukałam kapusty.
 
czarna - mam nadzieję żę ten brak odzewu to dobry znak, znak że świętujesz z mężem :tak:
fajnie że tak wesoło się tu zrobiło :-) porządne kobiety, matki i żony a takie marzenia i sny erotyczne :-D:-D:szok::szok::szok:
ameritum - Jam też z małopolski, tzn z ciemnogrodu Krakowa a Ty ? ;-)
 
jestem nareszcie , przepraszam że tak późno
jest tak : sztuka jedna , żywa bo ponoć serduszko puka , choć ja tego nie widziałam , wg usg to 6t2d ciąży
za 3 tyg wizyta , lekarz taki sobie , dam mu jeszcze jedną szanse
dupek 2x1 + folik
 
Angel gratuluje pracy juz sobie Ciebie wyobrazam w fartuchu ubryzganym krwia z tasaczkiem w raczce:-D:-D:-Da no u mnie leci....wybieram sie do gina w poniedzialek i po cichutku licze ze cos mi tam znajdzie pukajacego;-)
 
Czarna bardzo się cieszę,że wszystko jest ok:))))I serduszko już puka:)))) Ja jeszcze musze poczekać troszkę,mam nadzieję,że te dwa tyg szybko miną.
 
reklama
Angel gratuluje pracy juz sobie Ciebie wyobrazam w fartuchu ubryzganym krwia z tasaczkiem w raczce:-D:-D:-Da no u mnie leci....wybieram sie do gina w poniedzialek i po cichutku licze ze cos mi tam znajdzie pukajacego;-)

ty cholerko ja w ubryzganym fartuchu NEVER!!!!!!!!!!!:no::-D:-D:-D a tak poważnie to mam być ekspedientką praca w zawodzie:eek::eek: wolałam pracę w DHL-U :-(
Baaaa pewnie że będzie pukać :tak:kciuki za wizytę &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Ostatnia edycja:
Do góry