reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odstawiamy Smoka.....

pati80

MAMA SIERPIEN'06 MISI
Dołączył(a)
6 Grudzień 2005
Postów
805
HEJ KIEDY CZAS ODTAWIC USPOKAJACZA,DYDUSIA NASZYCH POCIECH?MISIA bardzo go lubi niupla czasem oglada wklada i wyciaga a ze nie lubi silikonowych tylko z gumy to ma juz 5-tego od narodzin heeeee ogolnie sluzy on tez temu,by nie wtykala ciagle czegos do buzi podczas zabkowania np.bo konczy to sie biegunka ze wzgledu na alergie uczulenie na kurz .;-)
 
reklama
Ewka tez lubi smoka i chyba bez niego by nie zasnęła, ja tam narazie sie tym nie stresuje i nie probuje jej odzwyczaic
 
Moja Hanka tez mymla smoka ale głownie tylko jak usypia tak staram sie jej nie dawac zeby za mocno sie z nim nie zżyła ;-)ale narazie odstawiac jej od smoka nie bede bo jakos uporczywe to to nie jest...:-)
 
Wy to macie dobrze:tak:u nas brak smoczka a więc uzależnienie od cycka :-( chętnie bym się zamieniła z Wami bo smoczek można schowac do szafki a ja cycki co tez mam do szafki schowac żeby mała ich nie czuła;-)
 
Wy to macie dobrze:tak:u nas brak smoczka a więc uzależnienie od cycka :-( chętnie bym się zamieniła z Wami bo smoczek można schowac do szafki a ja cycki co tez mam do szafki schowac żeby mała ich nie czuła;-)
:-D:-D:-Dtylko nie zgub klucza od tej szafki;-);-);-)
 
ja tak mysle,ze jeszcze czas zeby odtawic niech sobie ciagnie jak lubi lepsze to niz paluch bo widzialam ostatnio dziewczynke 3latka mogla miec w sklepie z palcem w buzi o matko do Ciebie mysle sobie ,gdzie jest matka jak zobaczylam ta matke "pancia"nie z tej ziemi wymalowana lala to juz odpowiedz sama sie nawinela ;"Rob co chcesz dziecko byle daj mi spokoj":tak:
 
Piotrus uwielbia swojego smoka! Gryzie go z kazdej strony, jezdzi nim, jak
samochodzikiem, wklada mi do oka. Na razie nie bedziemy mu go zabierac.;-)
 
reklama
Do góry