reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odstawienie luteiny - plamienie

Konwalia90

Fanka BB :)
Dołączył(a)
28 Październik 2018
Postów
1 880
Zgodnie z zaleceniami mojej ginekolog wczoraj odstawilam luteine dopochwowa a zaczelam brac duphaston. Wieczorem zauwazylam taki jasnobrazowy śluz...bylo go bardzo malo..dzisiaj też jest troche...czy to moze byc stara wyplywajaca luteina? Czy powinnam sie tym niepokoic? Wizyte mam we wtorek.
 
reklama
Zgodnie z zaleceniami mojej ginekolog wczoraj odstawilam luteine dopochwowa a zaczelam brac duphaston. Wieczorem zauwazylam taki jasnobrazowy śluz...bylo go bardzo malo..dzisiaj też jest troche...czy to moze byc stara wyplywajaca luteina? Czy powinnam sie tym niepokoic? Wizyte mam we wtorek.
Dla spokojnosci sprawdz u lekarza czy wszystko ok, ale ja mam co chwile brazowe plamienia, moja siostra tez (teraz 3ci i 4ty miesiac) i lekarze mowia zeby sie niepokoic tylko czerwona krwia. Teraz juz nawet nie chodze z tym do lekarza. Powod mojego plamienia to krwiak niewielki, powod mojej siostry to uszkodzenie mechaniczne niegrozne po stosunku.
 
Zgłoś to lekarzowi przy wizycie. Niewielka ilość plamienia to zazwyczaj nie jest nic złego. Bierzesz duphaston, a to jest też progesteron, tylko syntetyczny.
 
Zgłoś to lekarzowi przy wizycie. Niewielka ilość plamienia to zazwyczaj nie jest nic złego. Bierzesz duphaston, a to jest też progesteron, tylko syntetyczny.
Lekarzowi zglosze na pewno :) wiem ze i to i to to progesteron...tylko myslalam ze te plamienie moze byc zwiazane ze zmiana drogi podawania...mam nadzieje ze wszystko bedzie ok :) oby do wtorku :)
 
Lekarzowi zglosze na pewno :) wiem ze i to i to to progesteron...tylko myslalam ze te plamienie moze byc zwiazane ze zmiana drogi podawania...mam nadzieje ze wszystko bedzie ok :) oby do wtorku :)
A w którym tc jesteś? Brązowe plamienia zazwyczaj świadczą o niedoborze progesteronu.
 
Ja przechodziłam na odwrót z duphastonu na luteinę. Od 5 tygodnia ciąży do 20 byłam na duphastonie 2x1 i od 20 cały czas jestem na luteinie dopochwowej 100 mg 2×1. Więc myślę, że droga podawania progestronu nie ma znaczenia. Lepiej sprawdzić u lekarza co tam się dzieje dla Twojego spokoju. :)
 
Bardzo trudno odpowiedzieć na pytanie mając tak niewiele informacji. Poza tym, nie ma możliwości by udzielić Ci wiarygodnej odpowiedzi przez internet. Nie udzielamy porad, nie diagnozujemy przez internet.

Trzymam kciuki za Wasze zdrowie i daj znać po wizycie u lekarza czy wszystko ok.
 
reklama
W 6. Biore duphaston 3x1
też miałam takie lekkie brązowe na początku i też brałam tak jak ty duphaston 3x1 potem u mnie plamienie było ciemne brązowe no i mi się nie udało. Najlepiej lekarz niech to skontroluje ale on też nie zapewni że wszystko będzie w porządku. U mnie też było jak pojechałam z plamieniami a potem 2 tygodnie później na kolejnej już serduszko nie biło chodź plamienia znikły.
 

Podobne tematy

Do góry