reklama

Odżywianie dzieci

Temat na forum 'Jedzeniowe ABC' rozpoczęty przez aniaslu, 6 Grudzień 2004.

1. aniaslu

aniaslu Administrator Członek załogi

Jeśli macie jakieś pytania, to proszę piszcie. Dietetyczka będzie na nie odpowiadać , a odpowiedzi umieścimy w portalu.
    pozdrawiam ania

2. Agawa

Agawa Fanka BB :)

To ja chcę zapytać o żelazo... gdzie je znaleźć tak by podać 4 letniemu dziecku bez obawy o przedawkowanie...
    Pozdrawiam

3. reklama
  4. viola

viola Gość

Mam pytanie odnośnie picia herbatek ziołowych. Na niektórych opakowaniach znajduje się informacja o przeciwskazaniach ich picia przez kobiety karmiące - czy rzeczywiście te herbatki sa niezdrowe?
    Dzięki za odpowiedź

5. viola

viola Gość

Mam pytanie odnośnie picia herbatek ziołowych. Na niektórych opakowaniach znajduje się informacja o przeciwskazaniach ich picia przez kobiety karmiące - czy rzeczywiście te herbatki sa niezdrowe?
    Dzięki za odpowiedź

6. viola

viola Gość

Dzięki za odpowiedź

7. nikita33

nikita33 Fan(ka)

Chętnie bym zapytała dietetyczkę, jaka jest optymalna dieta (to znaczy rozkład posiłków, proporcja mlecznych do innych, kompozycja menu) dla rocznego dzieciątka.
    pozdrawiam
    nikita

8. Ewelina

Ewelina Fanka BB :)

Witam!Chciałam zapytać kiedy można dać tarte jabłuszko>?DziEkujE za odp.

9. ewaminio

ewaminio Początkująca w BB

Witam.Interesuje mnie zbilansowana dieta dla trzylatka.Chciałabym też wiedzieć czy takiemu maluszkowi potrzebne są dodatkowo jakieś witaminy i inne suplementy diety.Pozdram

10. reklama
  11. Smoczekiwi

Smoczekiwi Początkująca w BB

Chciałbym się dowiedzieć jakie będą najlepsze posiłki dla ząbkującego dziecka. Twarde np. skórka od chleba czy same papki?
    Podobno żucie skórek od chleba powoduje wzmocnienie dziąseł, ale sam nie wiem. Ktoś coś podpowie?

12. Berenika88

Berenika88 Aktywna w BB

A faktycznie tak zalecane jest podawanie owoców jak tutaj - frukter. Czytaliście jakie mają właściwości w diecie dziecka?

Poleć forum