reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

Odżywianie dzieci

aniaslu

Administratorka czyli ja tu rządzę ;)
Członek załogi
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
36
Jeśli macie jakieś pytania, to proszę piszcie. Dietetyczka będzie na nie odpowiadać , a odpowiedzi umieścimy w portalu.
pozdrawiam ania

reklama

Agawa

Fanka BB :)
Miasto
Łódź
Rozwiązania
0
To ja chcę zapytać o żelazo... gdzie je znaleźć tak by podać 4 letniemu dziecku bez obawy o przedawkowanie...
Pozdrawiam

V

viola

Gość
Mam pytanie odnośnie picia herbatek ziołowych. Na niektórych opakowaniach znajduje się informacja o przeciwskazaniach ich picia przez kobiety karmiące - czy rzeczywiście te herbatki sa niezdrowe?
Dzięki za odpowiedź

V

viola

Gość
Mam pytanie odnośnie picia herbatek ziołowych. Na niektórych opakowaniach znajduje się informacja o przeciwskazaniach ich picia przez kobiety karmiące - czy rzeczywiście te herbatki sa niezdrowe?
Dzięki za odpowiedź

V

viola

Gość
Dzięki za odpowiedź

nikita33

Fan(ka)
Rozwiązania
0
Chętnie bym zapytała dietetyczkę, jaka jest optymalna dieta (to znaczy rozkład posiłków, proporcja mlecznych do innych, kompozycja menu) dla rocznego dzieciątka.
pozdrawiam
nikita

Ewelina

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Witam!Chciałam zapytać kiedy można dać tarte jabłuszko>?DziEkujE za odp.

Rozwiązania
0
Witam.Interesuje mnie zbilansowana dieta dla trzylatka.Chciałabym też wiedzieć czy takiemu maluszkowi potrzebne są dodatkowo jakieś witaminy i inne suplementy diety.Pozdram

Rozwiązania
0
Chciałbym się dowiedzieć jakie będą najlepsze posiłki dla ząbkującego dziecka. Twarde np. skórka od chleba czy same papki?
Podobno żucie skórek od chleba powoduje wzmocnienie dziąseł, ale sam nie wiem. Ktoś coś podpowie?

reklama

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry