reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ogloszenia: oddam, sprzedam, zamienie, szukam...

reklama
hejka. widze ze dziewczyny wystawiaja tez ubrania i torebki, to ja pokaze co ja mam na sprzedaz. 1.jpgIMG_8872.JPGIMG_8878.jpg IMG_8510.JPGceny na prywatnj wiadomosci jesli ktos jest chetnyIMG_8502.JPGIMG_8507.JPGIMG_8313.jpgIMG_8315.jpg
 
Ostatnia edycja:
Mam do sprzedania wózek bliżniaczy Jane+gondolki matrix.Do zestawu folia przeciwdeszczowa.Wózek w stanie bardzo dobrym.Czarno czerwony.Z oryginalnymi materacykami do gondoli.Zainteresowanych proszę o kontakt na pw.Wózek ma 8 mc i nie był intensywnie używany.
 
Witajcie, mam do sprzedania sterylizator elektryczny do butelek, Avent w bardzo dobrym stanie, biustonosze do karmienia na dzien i na noc z Mothercare, biale i czarne, po dwa w komplecie, nie uzywane oczywiscie, niestety nie dane mi bylo karmic piersia :-( i mate Fisher price dla maluszkow od 0+.
 
reklama
Do góry