reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ojciec dziecka

Dołączył(a)
12 Czerwiec 2019
Postów
2
Rozwiązania
0
Może któraś z Was miała taką sytuację. Jestem w ciąży rozeszłam się z ojcem dziecka, czy może on zrzec się praw do niego podczas ciąży, czy dopiero po porodzie?
 
reklama

Fado123

Fanka BB :)
Dołączył(a)
22 Styczeń 2019
Postów
3 319
Rozwiązania
3
A On chce się zrzec ? przecież to jego dziecko i powinien wziąć odpowiedzialność i Ci pomóc choćby finansowo
 

Kaamilaaa

Fanka BB :)
Dołączył(a)
2 Czerwiec 2018
Postów
13 283
Rozwiązania
1
Jesteście po ślubie? Jeśli nie to póki razem nie pójdziecie zarejestrować dziecka w usc z uznaniem ojcostwa to facet nie ma żadnych praw do dziecka, nie ma go w żadnych dokumentach czyli możesz po prostu pójść zarejestrować dziecko sama na swoje nazwisko i tyle.
Wtedy on nie ma żadnych praw i nie musi się zrzekac.
Co innego jeśli jesteście po ślubie.
 

Aniuśka

Moderator
Członek załogi
Dołączył(a)
30 Styczeń 2019
Postów
822
Rozwiązania
0
Dokładnie tak jak mówi @Kaamilaaa. W USC jest tak że nie możesz wpisać ojca dziecka do aktu jeżeli nie jesteście po ślubie oraz sam osobiście musi się tam stawić z Tobą jeżeli by chciał zostać uznany jako ojciec
 
Do góry