reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

okolice Jeleniej Góry..

Mona 124 dzięki. Mam nadzieje że mnie niezrujnuje finansowo:-D bo to niby gabinet kosmetyki lekarskiej. chyba te ostatnie badania i na grupe krwi ten papierek, na hiv, ja przynajmniej takie miałam:nerd:
Czarnuszka musisz leżeć wiem że to trudne, ale każdy tydzień jest ważny dla dziecka. Masz pomoc?
A ja drugiego nechcem bąbla:-p jeden mi starczy:-D.

zuza-anna a co takiego jadłaś?;-)
 
reklama
mona124 - Jeśli chodzi o wyniki badań, które musisz zabrać do szpitala, to z tego co mówiła mi położna, trzeba mieć grupę krwi w oryginale (ja mam Rh-, więc zabieram też wynik męża), wypisy ze szpitala (jeśli było się w czasie ciąży na patologii), a reszta powinna być wpisana w karcie ciąży. Ale tak w sumie, po rozmowach z koleżankami, przygotowałam sobie też ostatnie wyniki morfolgii i moczu, WR, Hbs, hiv i wynik z badania czystości pochwy. A moja lekarka powiedziała mi, żeby zabrała ze sobą wyniki z usg połówkowego.
 
Witajcie.
Dzięki dziewczyny za informacje;-)
Ja wczoraj najadłam się frytek i teraz jakiś brzuch rzdęty mam:tak:
zanet raczej Cię nie zrujnuje finansowo;-)nie pamiętam już ile brała za wizyty, ale napewno nie jakieś wielkie sumy. A gabinet kosmetykki lekarskiej ma napisane, ponieważ oprócz dermatologii zajmuje się również kosmetyką lekarską. Ja u niej robiłam kwasy i wypalałam pieprzyki;-)Bardzo sympatyczna kobieta.
 
Cześć dziewczyny:-)
Szykuje się do szpitala, sprzątam chatę, szykuję paczki do wysyłki mężowi i miejsca znaleźć sobie nie mogę:-( Wzięłam Natalę na kolana i wyłam z pół godziny. Jakoś nie umiem sobie poradzic z tym że muszę ją zostawić na tyle dni. Nie wiedziałam że to będzie takie trudne. Nawet teraz jak to pisze to mi łzy ciekna po polikach:zawstydzona/y: Niby wiedziałam że przeciez musze iść na porodówkę ale liczyłam na góra 3-4 dni a tu wychodzi nie wiadomo ile a napewno tydzień, może wiecej. Nawet mała wyczuła że cos jest nie tak bo przybiega co chwilke sie poprzytulać. Nie wiem jak wytrzymam w tym szpitalu. Postanowiłam że jak nie będą chcieli zrobić cesarki najdalej w czwartek to sie wypiszę na własne żądanie:-(

CZARNUSZKA- ja bym sie chętnie z Tobą zamieniła, moja szyjka trzyma sie jak złoto;-)

MONA124- napewno nie dadzą mi nic na wywołanie bo jeśli sie miało cc za pierwszym razem to nie dają bo wzrasta ryzyko pęknięcia macicy. Więc mam cichą nadzieję że pójdę w środę a wczwartek syn będzie już ze mną:tak:

ZANET- oczywiście jak pisze Mona- chodzi o p.Prawdzik:-)

Co do badań które trzeba zabrać- mi kazał zabrać Hiv, HBS, Grupę krwi i przeciwciała, ostatnią morfologie i mocz oraz ostatnie badanie usg.

Dziewczyny uciekam bo jeszcze huk roboty przede mna a chciałabym zdążyc przed szpitalem. Napiszę do Was jak już wrócę do domku:-)Trzymajcie kciuki żeby wszystko dobrze się skończyło:-D
 
Al.Szyszkowska strasznie mi się szkoda zrobiło Ciebie i Twojej Córeczki, aż mi łzy pociekły. Całe szczęście, że zostawiasz ją w dobrych rękach;-)
Napewno lekarz wie co robi, więc może lepiej go posłuchać i skoro każe iść do szpitala, to widocznie tak jest najlepiej dla Ciebie i Twojego synka. Tydzień szybko zleci;-)
Trzymam kciuki za Was i za szybki powót do domku;-)
Buziaczki
 
Al.Szyszkowa współczuje :( mam nadzieje że szybko zrobią Ci cesarke i będziecie razem w domku:)
Syneczka będziesz miała super, jak będzie miał na imie? Trzymam kciuki trzymaj się.

Czarnuszka leżysz grzecznie?
 
reklama
Do góry