reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

okolice Jeleniej Góry..

reklama
Aha, Mój Antoś był szczepiony równocześnie na pneumo i infanrix - hexa , Pneumokoki dostał w gratisie ponieważ jego waga urodzeniowa była mniejsza niż 2,5 kg. Tak więc dziękujemy Sanepidowi :-) teraz tylko pozostało czekać do ukończenia roczku na ostatnią dawkę.
 
Hej
Właśnie wróciliśmy z Wrocka:)
Super było w zoo:) Maja była już z 5 razy ale teraz tak w pełni świadomie i radochę miała ze zwierzaków( niektóre były "sio":))
Inka, jest dział dziecięcy w H&M, i w Zgorzelcu, i w Goerlitz. Kombinezon najlepiej dwuczęściowy, bo juz aleksy będzie chodził, a w jednoczęściowym ciężko.
Rozmiar Mai w wieku 2 lat 98 cm:)
My kupiliśmy dziś kurtkę na 104 i jest dobra:)
Kończę,bo jestem molestowana Kaczuchy:)
 
Są kombinezony 2 cz w h&m za 149 więc cena spoko, dlatego pytałam o dział dziecięcy.
Kupię chyba na 86 bo Mlody jest niski i taki rozm powinien być dobry jeszcze za rok.

Martka Antoś był bardzo drobny bo moj klocuszek ważył 3770.
Ja chciałam wlasnie uniknąć 3 szczepień na raz bo to zbyt duże obciążenie i dlatego dopiero teraz mamy pneumo (2 dawka) i wzw tez druga.
 
Nooo...odpoczęłam, oderwałam się trochę:)
Inka, fajna cena:)
A rozmiar rozmiarowi nierówny:) Maja ma w swojej szafie ubranka od 86 do 104- wszystkie dobre:)
 
spaaaaaaać :-) jutro dzień pełen zajęć, już mam dość jak sobie pomyślę, dobrze że kaska jakaś wpadnie chociaż.

Uciekam do łóżka z książką!!!

Buziaki wieczorne!
 
Dareczka kurczak zwykły- przyprawy i do piekarnika.
czasem robię z "polewą" miodowo-musztardową.
ale kaczkę to uwielbiam w pomarańczach albo ze śliwkami i jabłkami :-)

Roseann dlatego właśnie chcę kupić ten bo w Cocodrillo kosztuje chyba 199 lub 299 już nie pamiętam.
a jeszcze buty i inne drobiazgi aaa no i fotelik :-) więc mama pójdzie z torbami!
 
reklama
Do góry