reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

okolice Jeleniej Góry..

reklama
:) Ja wczoraj po tym maratonie po sklepach stwierdziłam, że tylko allegro:)
Zawsze proszę o szczegółowe wymiary, jak nie są podane.
Maja też ma sporo używanych rzeczy. Żałuję, że nie umiem i nie lubię buszować po secondhandach, bo tam często istne perełki:)
Ale na giełdzie w Cieplicach stoi Pani, która ma poukładane wiekowo, wg płci i rodzaju, więc coś dla mnie:)
Martka, i ja się przyłączę: nie martw się na zapas!
Ciekawe jak dziś w żłobku. Pierwszy raz na tak długo moja Myszka pojechała:(
Ja też w szafach dziś sprzątam:)
 
Dareczka na giełdzie jest jedno super stoisko- chyba o tym samym pisała Roseann. Babka ma wszystko poukładane i naprawdę ceny niskie i zawsze cos tam kupię.
Jak wchodzisz głównym wejściem skrecasz w lewo u idziesz cały czas prosto do końca- stoi przy płocie (od ul Ksiazecej)
 
Nie ma problemu :-)
Ja dopiero skończyłam sprzątać!!
Haha naogladalam sie wczoraj perfekcyjnej pani domu i dzis zabralam sie za porzadki :-) okna pomylam, remament w szafie zrobilam, w miedzy czasie obiad i standardowo kurze i podlogi :-) a M teraz kosi trawę w ogrodzie.
Teraz idziemy z Mlodym na spacer łabędzie karmić :-)
 
ja wczoraj też to oglądałam ale dziś czasu na sprzątanie nie było :(

A z tą giełdą jak co to się z Tobą z chęcią zgadam :)

Kupiłam dziś naklejkę na ścianę Miki za całe 3 zł a radość nie do opisania :)
 
Dzien dobry :-)
Alez wstalam połamana!! Albo mnie wczoraj przewiało przy myciu okien albo źle spalam bo od ok 24 Mlody wylądował u nas bo bardzo płakał.

Milego dnia
 
Inka, oby to drugie, to szybko rozchodzisz. Gorzej jak przewianie:/ Mam nadzieję, że jest lepiej, i że dziś pośpi Księciunio:p a to zęby?
 
reklama
Hej drogie Panie!

Roseann, może tu Cię dorwę - możemy jechać wcześniej jak chcesz - jestem wolna nawet już :p

Lecę nadrabiać - ale super być tu z Wami znowu!!!! :happy::happy::happy:
 
Do góry