reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

okolice Jeleniej Góry..

No i pojechali ;-) Ciekawe jak tam Piotrek, bo Leo z wrażenia chyba zrobił kupę na parkingu...

Ja się zbieram do biura. Już chcę żeby było po :-)

Miłego dnia Mamuśki!

A co do kombinezonów z CDRL to ja w zeszłym roku kupiłam na promocji za jakieś 99zł i dwa kupiłam wtedy.
 
reklama
Dzień dobry!
Holly, P.kupy nie zrobił:) Koparka ich zblokowała, wiec Leoś miał radochę:)
Maja dziś ze słoniem pojechała. Nawet przez sen mówiła, że słoń "taaaaką dużą pupę zrobił w ziooo":)
 
No hej , kurcze przestraszyłaś mnie bo właśnie podano te szczepionki na raz tzn. w trzech podejściach ale równocześnie. Właśnie dostał wczoraj ostatnią dawkę na pneumo i hexe . Kolejną dopiero jak ukończy roczek. I dodatkowo powiedziano że ma szmery w serduszku i się obawiam teraz wizyty u Kardiologa;-( Pozdrawiam serdecznie
 
Dzien dobry
Martka znajdź dobrego kardiologa i poki co to się nie martw.
Moj Mlody ma 8mcy a dopiero będzie miał druga dawkę bo przez ząbkowanie załapał zapalenie ucha i szczepienia nam odroczono.

Moi Panowie pojechali do JG a ja sprzątam i odpoczywam psychicznie bo ostatnio jestem z Młodym sama i jego histerie doprowadzają mnie do szału :-(
Zrobiłam porządek z jego ciuchami i jakoś pusto się zrobiło!! Wyrósł z wielu rzeczy więc trzeba uzupełnić garderobę- tylko dlaczego to wszystko takie drogie????
 
Inka znowu ząbki idą?
Martka nie ma co się martwić na zapas - wiadomo dla swojego dziecka chcemy jak najlepiej ale tak jak pisze Inka znajdź dobrego lekarza i zobaczysz wtedy co i jak

Oj ubranka dla dzieci niestety drogie :( ale czasem niektóre nie warte swojej ceny :( mi tam nie obce allegro albo sklepy z uzywana odzieżą :) cóż na te firmowe mnie nie stać a tam czasem trafi się coś fajnego :)
 
Dareczka ja na all nie kupuje bo te rozmiarowki są takie rożne. Dużo rzeczy kupuje mu na giełdzie albo lumpexach bo sama widzę ze te ciuszki z których wyrósł wyglądają jak nowe i jeszcze nie jedno dziecko mogłoby się na nich wychować.
Wiele tez niestety w ogóle nie miał na sobie.
Poki co odkładam w szafie :-) może się kiedyś przydadzą :-)
 
reklama
Dzięki wielkie Kobitki za miłe słowa:-) Mamy termin do Kardiologa na 24.09 w przychodni Medicta,zobaczymy co doktor powie.Staram się nie panikować ale same wiecie jak to jest...co do Ubranek to powiem Wam szczerze że Ja nic a nic nie kupuje ponieważ wszystkie dostaliśmy od znajomych i Mamy poukładane w kartonach rozmiarami tak dużo tego jest:-)
Inka- widzę że jesteśmy na tym samym etapie sprzątania hehe Ja miałam jakiś kiepski dzień wczoraj i wzieło mnie na ogarnięcie szafy Antosia, przy okazji odkładam mniejsze ciuszki dla małego Robercika który przyszedł tydzień temu na świat znajomym:-)
Ja również nie kupuję ubranek na Allegro problem z numeracją. Tylko zawsze z Ceneo pampersy i chusteczki bo są zawsze dobre ceny:-) i mam spokój na miesiąc , dostawa do domu i nie trzeba stać w kolejkach i dzwigać.POLECAM
Miłego dnia Mamusią życzę.Pozdrawiam
 
Do góry