reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

okolice Jeleniej Góry..

reklama
No ja muszę uważać żeby mi się w głowie nie poprzewracało bo Leoś dziś cały dzień z babą i dziadzią i do jutra zostaje ;-) Ja wieczorem idę na wręczenie nagród na mistrzostwach polski dzien. - zresztą ja tego będę musiałą dokonać a wprost "uwielbiam" publiczne wystąpienia!

I wiecie co - chyba będę chciała być radną - hehe, póki co pół żartem pół serio, ale kto wie - może się zbiorę ;-)
 
Holly gdybym mogła głosować to bym oddała swój głos na Ciebie :-)
No i my tez się cieszymy ze jesteś z nami!!
Mlody po obiedzie, ja gotuje dla nas pomidorowa! Drugie danie z wczoraj więc się nie przemęczę :-)

Jakieś brzydkie chmury do nad idą..
 
Dziewczyny, na aukcjach Frania drastycznie obniżyłam ceny książek - jak pomyslimy o tachaniu tych wszystkich kartonów do kolejnego mieszkania, to słabo nam się robi.. Stąd decyzja o wielkiej wyprz
wink2.gif

Zajrzyjcie prosze, może coś dla siebie znajdziecie. I to bez kosztów przesyłki dla Was:) dowieziemy:)
 
Eliza, Kochana! Spełnienia marzeń!!!!!
detail_Products.jpg

Roseann! Apeluję - naładuj telefon! Jak nie masz jak dziś Majki odebrać to chętnie z Tobą podjadę bo chcę pogadać z tą panią Ewą co tam jeszcze było na zebraniu i podziękować za tę opcję.
 
Dzień dobry Kobitki :-)

Co u Was ciekawego??? Ja odkryłam że Mój Tosiek uwielbia oglądać MiniMini i dziecka nie ma ,ogląda tak jak Ja Pearl Harbor:-D

Mam troszkę czasu dla siebie,wiec Was pozdrawiam i pomimo że nie znam Elizki to dołączę się do życzeń .

Miłego dnia dla Was. Buzka [h=3][/h]
 
Eliza wszystkiego naj!!!! buziaki

Martka moja tez lubi mini mini :) My po spacerku na którym mi Dobrunia zasnęła i chyba mi dziecko troszkę zmarzło bo nóżki miała zimne :( mam nadzieję że nic jej nie weźmie teraz moczy nóżki w ciepłej wodzie :)
 
reklama
Dzien dobry
Eliza najlepszego!
My już po obiedzie i chyba zaraz ruszamy na spacer/ewentualnie autem do koleżanki.
Martka u nas króluje Disney Junior :-) myszka Miki przede wszystkim. Miś Muki tez jest ok, Maniek Złota Raczka i Ul :-)
Mamy nagrane odcinki Mikiego i w krytycznych momentach ratuje mi to życie.

Chyba idzie do nas zima... Brrrrrtt!
 
Do góry