reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Okrągły brzuszek

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

aska00

Fanka BB :)
Dołączył(a)
8 Sierpień 2005
Postów
821
No cóż dziewczyny, myślę, że należałoby podzielić się już informacjami na temat pojawiających się wypukłości brzuszkowych. Chciałabym, żebyście uważnie przyjrzały się sobie i napisały czy zauważacie u siebie już jakieś zmiany. Ja osobiści lubię dość obcisłe ciuszki i mam już problemiki z zapineniem spodni (jeszcze się mieszczę, ale brzuszek troszkę mi już się powiększył, chociaż przytyłam dopiero 2 kg.). W pracy siedzę z rozpiętymi spodniami i zaczęłam się rozglądać za większym rozmiarem spodni. W domciu najlepiej czuję się w wyciągniętych starych dresach - nie uciskają mnie.
Pocieszcie mnie proszę i napiszcie, że Wam też już się zaokrągliło co nieco.
Buziaczki. Z utęsknieniem czekam na Wasze wiadomości.
 
reklama
Ja z majowek ale powiem ze brzuszek tez ciut wiekszy...tn zrobil sie na dole strasznie twardy i wypukly...nieda sie tego wciazgnac:) mysle sobie ze skoro to tak wczesnie to chyba na blizniaki!! :) ale wiem ze to raczej nie mozliwe hehe :) mysle ze juz za jakies 4-5 tyg bedzie juz cosik ladnie widac :)
 
No własnie do tej pory nikt nie poruszył tego tematu i myślałam już, że tylko ja mam problem z dopięciem spodni. Ogólnie nie zauważyłam jeszcze wielkiego napływu kilogramów ale w pasie spodnie i spódniczki robia się powoli ciasnawe. Wieczorem natomiast (wiem że to na pewno też po całodziennym jedzeniu) brzuszek jest już wyraźnie większy i okrągły co bardzo mi się podoba. Szkoda tylko, że rano znów jest prawie płaski. W każdym razie po raz pierwszy w życiu nie przejmuję się ilością pochłanianego przeze mnie jedzenia i cieszę się z przyrostu ciałka.
 
No dziewczyny! Cieszę się, że nie jestem osamotniona - jak widać idzie nam już w brzuszek.
Lilith - twardy brzuszek to normalne, też tak miałam, niestety nie uda Ci się go już wciągnąć - ja nawet przestałam próbować.
Cieszę się, że nie tyję tak bardzo. Jak byłam w ciąży z Wiwi to w 10 tygodniu miałam już 6 kg. do przodu, ale wtedy opychałam się chlebkiem, a teraz wcinam duuuuuuuuużo owoców (chlebek też, ale tylko trzy razy dziennie: pierwsze śniadanko zaraz jak wstanę, drugie śniadanko w pracy i wieczorem kolacyjka).
Niedługo ruszę na zakupy - potrzebne mi szersze spodnie - narazie pożyczyłam od mamy (są jeszcze troszkę za szerokie, ale wstawię gumeczkę i pochodzę z dwa miesiące - mam nadzieję).
 
mi tez wieczorem wydyma sie twardy brzuszek; jest to dla mnie nowosc bo w pierwszej ciazy dostalam zauwazalnego brzucha dopiero w 7 miesiacu; to byla extra ciaza - bez problemow i zachcianek; a teraz ? jaki nie mdlosci to zgaga, i zle samopoczucie ogolnie;
ale nic to - jestem zadowolona :)
 
Idzia - napisz proszę czy masz córeczkę czy synka. Coś mi się wydaje, że będziesz mieć przeciwieństwo. Ja mam 4,5 letnią córeczkę Wiktorię i ciążę znoszę podobnie (nie mam tylko suchości w gardle i mniej tyję).
 
jak widac w podpisie mam prawie 5 letniego syna :)
i wszyscy wroza mi teraz dziewczynke ... (to niby od tej gorzej znoszonej ciazy :)) a co bedzie  - zobaczymy :)
a jezeli hodzi o wage - to pomimo wzdetego brzucha jeszcze nie utylam - jestem nawet jakies 1-2 kg do tylu;
ale to nic w porownaniu z pierwsza ciaza gdzie na poczatku schodlam 10 kg ;D
 
No to co do wagi ja tez nie przytylam nic i niewiem czy nawet nie schudlam od tych mdlosci! ale jak pisalam brzuch wywalilo mi niesamowicie! niestety tylkona dole i tak jak pisalam wciagnac juz niemoge :p zastanawiam sie czy to normalne w 5 tc ... no ale zobaczymy:) wkazdym razi ewyglada to slicznie! mam nadzieje ze wkrotce zamiescicie galerie brzuszkow i my w majowkach za jakis czas tez! no ale moge sie pochwalic co do piersi ;D z miseczki A B mam juz 93 cm!!!! :)
 
Ja tez juz zauwazylam, ze niektore ciuchy sa lekko ciasnawe w pasie, brzuszek jeszcze nie wystaje - w kazdym razie na ciazowy na pewno jeszcze nie wyglada, ale wciagnac sie go absolutnie nie da.
 
reklama
Dzięki Lilith!
Zapomniałam o cycuszkach - zrobiły się ogroooomne ku zadowoleniu pewnego członka rodziny. Niestety są niedotykalne a jak już się zdarzy to warczę (tak twierdzi mąż) bo mnie bolą.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry