reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Okres a ciąża

Dołączył(a)
3 Październik 2021
Postów
5
Hej
Zacznę od tego, że miesiączkę miałam 10.09 cykle mam zawsze 28. dniowe.. 23. 09 kochałam się z partnerem w sumie to 4 dni non stop 😅 1.10 bardzo się zdziwiłam, ponieważ przyszedł już okres.. I teraz moje pytanie jest następujące.. Czy to może oznaczać ciążę? Jeżeli to by było krwawienie implantacyjne to byłoby to tylko 2-3 dni? Byłoby słabsze niż okres czy niekoniecznie?
 
reklama
Eee no pomylić okres z plamieniem implantacyjnym to trzeba mieć talent.
Zrób test na litość boska [emoji2356]
Wiesz, nie to, że pomylić.. Tylko się na słuchałam od kobiet w rodzinie, że one miały to "plamienie" jak normalna miesiączkę.. Nigdy mi się nie zdarzało mieć tyle wcześniej okres, dlatego zapytałam. Wracając do testu, nie chciałam go jeszcze robić bo niby najlepiej zrobić w terminie spodziewanej miesiączki. Po prostu chciałam się zorientować bardziej 😊
 
Wiesz, nie to, że pomylić.. Tylko się na słuchałam od kobiet w rodzinie, że one miały to "plamienie" jak normalna miesiączkę.. Nigdy mi się nie zdarzało mieć tyle wcześniej okres, dlatego zapytałam. Wracając do testu, nie chciałam go jeszcze robić bo niby najlepiej zrobić w terminie spodziewanej miesiączki. Po prostu chciałam się zorientować bardziej [emoji4]
Jeśli to miałoby być plamienie implantacyjne to test po 48h powinien już wyjść bo hormon bhcg będzie już w organizmie.
 
Plamienie jest plamienie, jak sama nazwa mowi ,nie okresem ,idz na bete I będziesz wiedzieć, wiesz ja co miesiąc mam 1.5 dnia okresu ,a mimo to nie plamienie i ciąży nie ma , bratowa dostqla okres 4 dni wcześniej i też to nie ciaza
 
Do góry