reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Okres po cc

Kami06

Początkująca w BB
Dołączył(a)
8 Grudzień 2021
Postów
16
Hej kobietki 😀
Mam 3 porody za sobą.
Dwa naturalne i 5 tyg temu cesarka.
Jeżeli chodzi o cesarke to dla mnie jest to wielka niewiadoma.
Potrzebuj waszej pomocy aby to zrozumieć.
Jak długo się brudzi po cc? Raz mam brązowe brudzenie już się cieszę że to chyba bliżej końca a tu nagle zaczynam i brudzić i krwawić.. dla mnie jest to coś nowego. Po naturalnym po 2 tyg miałam już ciszę a tutaj niewiem jak to jest. A dodam że karmie piersią.
Czego jeszcze mogę się spodziewać po cc?
Z góry dziękuję za wasze odpowiedzi. Pozdrawiam
 
reklama
Szczerze? To sprawa dalece indywidualna. Ja krwawiłam jak prosiak przez trzy tygodnie a są osoby, które piszą ze po tygodniu miały już spokój tak wiec to chyba zależy od indywidualnych czynników.
 
Szczerze? To sprawa dalece indywidualna. Ja krwawiłam jak prosiak przez trzy tygodnie a są osoby, które piszą ze po tygodniu miały już spokój tak wiec to chyba zależy od indywidualnych czynników.
Kurcze ja już 5 tyg. Zaczynam się zastanawiać czy tam napewno wszystko gra.
 
Po cc budziłam krócej i mniej intensywnie niż po sn. Po sn lało się że mnie jak z prosiaka a po cc delikatnie. Z tydzień nosiłam te dłuższe podkłady a później zwykle podpaski. Co do miesiaczki to po sn dostałam po 8 mies a po cc po roku. W obu przypadkach kp.
Po samym cc szybko byłam na chodzie i bez leków przeciwbólowych w domu (przez pierwszy tydzień brałam sporadycznie). Wkurzało mnie najbardziej odrętwienie rany, wiszący wal skóry nad nią. Z czasem wszystko ładnie się wchlonelo i wyglądam jak dawniej 😊
 
Ja krwawiłam/plamiłam 8 tyg po cc. Co już myslalam że skończyłam to się na nowo pokazywało. Po 14 tygodniach od cc dostałam pierwszą miesiączkę.
Spokojnie autorko, zaraz Ci wypada wizyta po połogowa to się dowiesz jak się macica oczyszcza.
 
Po cc budziłam krócej i mniej intensywnie niż po sn. Po sn lało się że mnie jak z prosiaka a po cc delikatnie. Z tydzień nosiłam te dłuższe podkłady a później zwykle podpaski. Co do miesiaczki to po sn dostałam po 8 mies a po cc po roku. W obu przypadkach kp.
Po samym cc szybko byłam na chodzie i bez leków przeciwbólowych w domu (przez pierwszy tydzień brałam sporadycznie). Wkurzało mnie najbardziej odrętwienie rany, wiszący wal skóry nad nią. Z czasem wszystko ładnie się wchlonelo i wyglądam jak dawniej 😊
A jak długo tak to będzie się oczyszczać
 
reklama
U mnie trwało to może z 2,5-3 tyg, na wizycie u ginekologa po 6 tyg od porodu już dawno było po wszystkim. Po sn bite 5 tyg wszystko trwało.
 
Do góry