reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Okres po łyżeczkowaniu

Dołączył(a)
8 Czerwiec 2019
Postów
2
Cześć Dziewczyny.
Jestem tu nowa (od dzisiaj), więc przepraszam jeśli powielam temat.
Mam taki problem. Jestem po łyżeczkowaniu i pierwszy okres dostałam po 23 dniach a teraz czekam na kolejny i dziś jest 29 dzień a ja nawet nie czuję się jak przed okresem. Byłam po pierwszej miesiączce u ginekologa i mam stawić się po drugiej z wynikami badań (m.in. toksoplazmoza, różyczka), która to jednak nie nadchodzi. Czy możecie mi podpowiedzieć czy któraś tak miała że okres był nieregularny? Dodam, że wcześniej miałam go równo co 28 dni.
 
reklama
Rozwiązanie
Ja po łyżeczkowaniu ,długo miałam okres co 30 pare dni więc ,musisz cierpliwie czekać , organizm potrzebuje trochę czasu aby dojść do siebie
Cześć Dziewczyny.
Jestem tu nowa (od dzisiaj), więc przepraszam jeśli powielam temat.
Mam taki problem. Jestem po łyżeczkowaniu i pierwszy okres dostałam po 23 dniach a teraz czekam na kolejny i dziś jest 29 dzień a ja nawet nie czuję się jak przed okresem. Byłam po pierwszej miesiączce u ginekologa i mam stawić się po drugiej z wynikami badań (m.in. toksoplazmoza, różyczka), która to jednak nie nadchodzi. Czy możecie mi podpowiedzieć czy któraś tak miała że okres był nieregularny? Dodam, że wcześniej miałam go równo co 28 dni.

Cześć , moje pierwsze 3 cykle po zabiegu nie miały żadnych objawow . Tego dnia co dostałam okres bolał lekko brzuch a piersi wogole . Teraz wróciło do normy . Może u Ciebie tez tak będzie . Miesiączki mam co 26-29 dni od zabiegu
 
Ja po łyżeczkowaniu ,długo miałam okres co 30 pare dni więc ,musisz cierpliwie czekać , organizm potrzebuje trochę czasu aby dojść do siebie
 
Rozwiązanie
Do góry